lazer epilasyonla sonuc alan var mi?

Kizlar bende basladim lazere ikinci seyansa gittim gecen hafta bacaklarimda tüyler incelip seyrelmeye basladilar ama bikini bölgemde sanki tik yok gibi :S ikinci seyans olmasina ragmen simdiden ümitsizlige kapildim...bana lazer yapan bayan bacak ve bikini bölgesini 6- 12 haftada bir yapiyor sizin seyans araligniz kac??

canım tam olarak hatırlamıyorum ama sanırım 6 hafta olması lazım uzun süredir yaptırmadığım için unuttum ve seanalar artıkça zaman dilimi uzuyodu mesela 6 değilde 8 hafta falan gibiydi yinede yanlış bilgi vermiyeyim ama öyleydi sanırım

canım tam olarak hatırlamıyorum ama sanırım 6 hafta olması lazım uzun süredir yaptırmadığım için unuttum ve seanalar artıkça zaman dilimi uzuyodu mesela 6 değilde 8 hafta falan gibiydi yinede yanlış bilgi vermiyeyim ama öyleydi sanırım

Tskler canim ben baskalarinda 4 haftada bir diye duymustum bu kadin bana öyle yapinca acaba dedim....insallah bi faydasini görücem...

Seans aralarini kendine gore ayarlayabilirsin,seni rahatsiz edecek gibi olunca git derim,aceleci davranma seans aralari uzar diye,cunku lazer anajen durumdaki yani uzama donemindeki tuylere etki ediyor.

arkadaslar.ben mart ayinda basladim.her 2ayda bir gitmem gerekior...killarin ne kadar koyu ne kadar acik olduguna bagli arkadaslar....eger koyu renkli killara sahipseniz lazer epilasyon daha erken biter.ben ilk gidisimde azda olsa sonucu görmeyye basladim arkadaslar.
bazi yerlerde artik kil kökleri ölmüs durumda.cikmiyo.
bakalim ama...umarim iyi sonuc alirim.

canim sakin korkma...bendede 8haftada bir yapilio...dedigim gibi ben mart ayinda basladim.4haftada bir olmasi gerekmiomu diye sordugumda.gereksiz para harcanmis oluyo dedi.niye diye sorudgumda ise bana ,,4hafta dilimde diger yeni uzamaya baslayan killara pek bi faydasi olmuyor,, gibi bisey söylemisti...o yüzden hepsinin bi arada uzamasi ayni zaman dilimine getirmek icin 8haftada bir dedi sanirim...ben bu ay gene gidecegim....

Yaptirdigin bolgeye bagli canim senin adina sevindim.,Yuz , kollar ,gobek,sirt gibi bolgelerde bitmiyor ve cok zor azaliyor.Bir cok sitede de yazan yazilardan anlasildigi kadari ile lazer uzun sureli epilasyon saglar ,uzun sene epilasyonlu olursunuz diyor.Yani bu uzun sureli donem 5-6 sene yada daha uzun olabilir.
Ozellikle yuz icin en az 10 seans gerekli, en az 10 seans ise gerisini dusunemiyorum.:shootout:

yaa sirt bölgemi yaptirmicam ozaman...emin degilim simdi ya...ben suanda bacaklarimi yaptiriorum.ama sirttaki killar ince oldugu icin daha cok cogaliyo dedi bana teyzem.yüz bölgeside öyleymis...simdi bilmiorum...ucuzda degil hani arkadaslar...:shootout:

Arkadaşımın annesinin güzellik salonunda yapıyorlarmış. Doktor falan varmış.
Bir diğer arkadaşımın annesi gidiyor ve bayağı iyi sonuç alıyor aslında.
Hatta ben kollarında baya baya bölge bölge seyrekleşmeler gördüm. Kendisi çok memnun olduğunu söyledi. Yüzü falanda pürüzsüz.
Arkadaşımla gitmeyi düşünüyordum ama yazdıklarınızı okuyunca tereddüt ettim. :)

yaa sirt bölgemi yaptirmicam ozaman...emin degilim simdi ya...ben suanda bacaklarimi yaptiriorum.ama sirttaki killar ince oldugu icin daha cok cogaliyo dedi bana teyzem.yüz bölgeside öyleymis...simdi bilmiorum...ucuzda degil hani arkadaslar...:shootout:

Ozellikle,yuz,sirt,kol ust kismi,bacak ustu,omuz vw bolgeleri yapmiyorlar,eger merkeziniz bu bolgeleri yapiyorsa biraz supheli yaklasin,su anda gittigim yerdeki doktorum bu
olmaz dedi

Geri