Lazerlipoliz yaptıranlar benim hikayem - Dr. Alper Tuncel

kader.bal

Üye
Üye
Lazerlipoliz yaptıranlar benim hikayem - Dr. Alper Tuncel
Lazerlipoliz yaptıranlar kadınlar burada buluşsun size kendi hikayemi anlatacağım. Dr Alper Tuncelde yaptırdım ben
Merhaba arkadaşlar, ne zamandır forumda yer almıyordum hamilelik, çocuk derken yeni yeni kendime gelebiliyorum, bu kreşler sahiden iyiki var, değil mi?
Neyse asıl konumuza gelecek olursak her kadında olduğu gibi hamilelik beni de yıprattı, kilo fazlalığım aman aman olmasa da bacaklarımın basenlerimin görüntüsünden hiç memnun değildim :( Uzun araştırmalar sonunda Alper Tuncel'e lazerlipoliz ameliyatı olmaya karar verdim, eşimin desteğiyle süreci çok kolay atlattım ve 7 ay geçmesine rağmen sonuçtan olağanüstü mutluyum, vücudumla barıştım ve inanılmaz bir özgüven bulutunda havada duruyorum sanki öylece :) Bu mutluluğumu herkese paylaşmak, anlatmak istiyorum, şimdiden vakit ayıran herkese teşekkür ediyorum. Dileyenlere ameliyat öncesi ve sonrası fotoğrafımı gönderebilirim ama sanıyorum o kadar çok olur ki yetişemem bu yüzden buraya bırakıyorum, iyi dilekler yorumlar içinse şimdiden teşekkür ediyorum. Hepiniz benim gibi mutlu olursunuz inşallah :)
lazerlipoliz yaptıranlar.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırlı olsun yeni grünüm eskisine nazaran çok çok iyi. Bize bu ameliyatı yaptıran birisi olarak süreci anlatır mısınız ? Ağrı oldu mu oldu ise ne kadar süre sonra geçti. Neler tavsiye edildi ? Şunları ye bunları yeme şeklinde bir yaklaşım oldu mu ? Biraz anlatabilir misiniz ? Aramıza hoş geldiniz.

Hayırlı olsun yeni grünüm eskisine nazaran çok çok iyi. Bize bu ameliyatı yaptıran birisi olarak süreci anlatır mısınız ? Ağrı oldu mu oldu ise ne kadar süre sonra geçti. Neler tavsiye edildi ? Şunları ye bunları yeme şeklinde bir yaklaşım oldu mu ? Biraz anlatabilir misiniz ? Aramıza hoş geldiniz.
çok teşekkür ediyorum hemen bildirim düşünce böyle güzel sözleri görünce nasıl mutlu oldum anlatamam :)
Ameliyat süreci benim için korktuğum gibi geçmedi, kafamda çok büyüttüğümü anladım. Ağrılarım aynı hafta son buldu basit ağrı kesicilerle zaten üstesinden gelebiliyorsunuz ama doktorum bu konuda harikaydı, hakkını ödeyemem ne zaman ihtiyacım olsa benimle görüştü, elini bir an çekmedi ki hasta bakıcıları ameliyata sokan sözde plastik cerrahların olduğu bir ülkede bu mükemmel bir his. Doktoruma çok güveniyordum, ameliyattan korkuyordum ama sonraki görüntüme odaklanmıştım. Eşim bu süreçte hep ''her şey iyioalcak'' diyip duruyordu sanırım bir süre sonra o kadar duyunca ben de inandım ve başladım kendimi olumlamaya :) Ameliyat sonrası dediğim gibi basit ağrı kesicilerle ağrılarımı bastırdım ve 1 hafta içinde güncel sosyal hayatıma geri döndüm. bu kadar kolay oalcağını bilsem bebeğim 2 yaşındayken olurdum diye çok kızdım kendime ama buna da şükür :)

Ne güzel :D:D En azından artık bu ameliyatı olacak olanların da gönüllerine su serptiniz. Daha erken ameliyat olacaklar ve doğru doktora gidecekler diye düşünüyorum. Peki tekrarlar mıymış ? Nelere dikkat etmeniz gerektiği hususu anlatıl dı mı sizlere onu da bizlere anlatır mısınız özellikle şu besinlerden uzak durun vs ya da hareket edin yürüyün gibi bir şeyler söylediler mi sizlere ?

Bir de önemlisi ameliyat nasıl gerçekleşti iz vs kalmayacak değil mi ? Gerçi lazerle diyorsunuz ama bilmeyenler için bunu da anlatır mısınız ? ( Not: gönderdiğiniz resmi kendi bünyemize aldık bilginiz olsun )

lazer lipoliz işlemini ne kadara yaptırdınız ?bende göbek ve baldırlarıma yaptırmak istiyorum ama biraz korkuyorum açıkçası

Geri