lc waikiki

deniz_25710

Yeni Üye
Üye
lc waikiki
lcw waikiki lcw hamile hamile giyim kıyafetleri lc waikiki kıyafetleri
öncellikle satış elemanlarından şikayetçiyim kabalar, saygısızlar ,

ikinci olarak özellikle tshirtlerinden şikayetçiyim etek kısımlarında küçük delikler oluşuyor:nono::nono:

Cevap: lc waikiki

canım üzgünüm bn sana katılmıyorum waikiki şuanda türkiyede en çok satan marka indirim sezonunu beklersen senden alası yok:Dayrıca her yaştan kesime hitap ediyor yani ailecek çoluk çocuk kendini tam takır giydirir çıkarsın kesimlerinide beyeniyorum:)emeğine sağlık canım:)

canım diyebilirimki senelerdir dolabımdaki kıyafetlerin neredeyse tamamı waikiki ürünü ki sadece benim degil ev halkının hepsi waikikden alışveriş yapıyor.. fakat bu kabalıkla her seferinde karşılaşıyorum..

ama anlamadıgım tsöörtlerimde sürekli oluyor.. ve konuyu açmama neden olanda yeni bi tsört aldım kolları valonlu idi ve inanamadım omuz kısımlarının birleştiği yerlerde delikler vardı yani 3 kere ancak kullanmışımdır ki giydiklerimde çok titiz davranırım..anlayamıyorum

canım benim selam bence bu konuyu lcw gidip konuşabilirsin...
şikayetlerini ve sıkıntını belirt emin ol ellerinden geleni yapacaklardır bitanem..
eski bir lcw elemanı olarak birçok kişinin şikayetlerini dinleyip çözüm bulmuştuk artı ürünlerden kaynaklanan şikayetlerde de merkeze yollama şansları var canım eğer diretirlerse sende diret uğraşmak istemediklerindendir senden kaynaklanan bi problem yoksa ürünün yenisini getirmeye kadar gidebilirsin ama biras dişini göstermen gerekiyo....
:))))

Geri