Lens kulananlar buraya

şimdi önce kısa süreli mi, uzun süreli mi istiyorsunuz? kısa süreli isterseniz ve çok pahalı o9lmasın derseniz freshlook yada amazon colours kullanabilirsiniz.. amazon colours daha doğal durur.. freshlook sa hareli renkleri doğal görünümlüdür. uzun süreli isterseniz eğer tanita tikaram kendinden hareli doğal olan tek lenstir. sophistic ise şu an dünyanın en kaliteli renkli lensi olarak kabul edilmektedir. kendi göz renginiz, ten renginiz ve saç renginiz de hangi rengi kullanmanız konusunda önemli etkenlerdir. onları bilmeden renk önermek zor olur.

Lens tavsiyesi Tavsiyeleriniz ?

Ben bebek mavisi haresiz lens kullanıyorum ama gözçapım küçük olduğu için lensin mavi olan yeri dışarı çıkıyor ve kötü duruyor en küçük lensi aldığım halde ne yapacağını bilmiyorum önerileriniz ?

arkadaşlar ben renkli yıllık lens alıcam ama kozmetik.Siz hangi markayı önerirsiniz?YIllık renkli kozmetik lens fiyatları kaç ile kaç arası?Hangi marka kaliteli hangisi kötü

arkadaslar ben yeni lens aldım freshlook yeşil ve gri ama ikiside beklediğim gibi çıkmadı yeşilin rengi çok yapay durdu gride mavi gibi oldu resmen ben gri yeşil arası bir lens arıyorum işte gözler gibi , bana bu rengi olan bir marka önerebilirmisiniz

arkadaslar ben yeni lens aldım freshlook yeşil ve gri ama ikiside beklediğim gibi çıkmadı yeşilin rengi çok yapay durdu gride mavi gibi oldu resmen ben gri yeşil arası bir lens arıyorum işte benim avatarımdaki gözlerin aynı rengini tıpa tıp aynısını istiyorum, bana bu rengi olan bir marka önerebilirmisiniz ve su lenslerin bazılarında damar gibi bişiler oluyo lensi göze takınca hareli olduğu için mi ole oluyor haresiz de yokmu o damarlar yardımcı olursanız çok sevinirim :)

bence yıllık alma çünkü onların ömürleri çabuk bitiyormus ve yırtılabilir ben aylıkları tavsiye ederim ve qq contacts diye bir marka var 60 tl benim arkadasımda onu kullanıyor memnunmus ayrıca angelina jolie ve paris hiltonda oradan lens alıyormusama bu marka heryerde olmayabilir internet sitesinden bakabilirsin

11124d77b4e963d61.jpg

11124d77b4d78205c.jpg

Nasılda yakışmış ya lens çok doğal duruyor :D

ama bunlar ünlüler deilmi kimbilir nasıl değiştiriyorlardır görüntüyü photoshopla bunu hiç düşünmedinmi

meraba benm gözlerimin rengi çok koyu ve tavsiye ettiğiniz markayı almayı düşünüyorum.acaba doğal durucak ve belli olucak bi renk söylermisinz

merhaba,
bausch lomb lens kullandım.bildiğim kadarıyla göz çapınıza göre seçenekleri olan tek lens markası bausch lomb.
benim göz çapım biraz küçük olduğundan bana çapı küçük ve büyük seçenekleri olan bu markayı tavsiye ettiler.dark green (renk) kullandım.hem doğal duruyordu hem de gözüme büyük gelmediğinden lens olduğu belli olmuyordu.bu renk güneş ışığında turkuvaz gibi oluyor.karanlıkta ise çok koyu bir yeşil.bausch lomb diğer markalara göre daha pahalıdır fakat göz çapınızla alakalı sorun var ise şiddetle tavsiye ederim.fresh look yapay duruyor ve her göze oturmuyor.ayrıca ışığa göre de renk değiştirmiyor.piyasadaki en ucuz markadır ki sadece grey olan güzel duruyor.diğerleri çok yapay.tabi bu birazda kendi göz renginizle de alakalı.ayrıca bausch lomb diğer kontact lenslere göre çok daha ince olduğu için kendi göz renginizle lensin rengi birleşiyor ve ikisinin de ortasında bir renk oluşuyor.

Geri