Lens kulananlar buraya

bende numaralı lens kullanmak istiyorum ama gözüm çok hassas sürekli hergün çıkarmak ve takmak olayına takılıyorum duyduğuma göre çıkarmadan yatabileceğiniz ve aylarca takılı kalabilen lensler çıkmış ne kadar doğru bilmiyorum yada bu çıkmayan lensleri kullanan varsa yorum alabilirmiyim göz makyajını yapmayı çok seviyorum gözümde lens varken makyaja engel oluyormu

Lens kullanımı başlarda zor gelebilir fakat sonradan alışırsınız. İlk kullandığım zaman 15 dk uğraşmıştım lens takmayı . Şimdi saniyede gözüme yerleştiriryorum. Evet sık kullanılan gözlerden çıkmayan lensler var. 1 ay boyunca gözlerinizde kalıyor fakat ben pek sağlıklı bulmuyorum. Lens hijyen ister . Gün içinde lensler tozdan , kirden , yaptığınız yemeklerin yağından etkilenebilir. Buda gözleriniz için risk oluşturur. Uzun yıllardır lens kullanıyorum . Göz makyajı tabiki yapabilirsiniz. Lensin rengine uyum sağlayan makyaj uygulaması ile bakışları büyüleyici hale getirebilirsiniz .

gözlük kullanmayı sevmiyorum bana lens kullan diyorlar ama dediğim gibi hergün çıkarıp takmak olayı gözümde büyüyor bu çıkmayan lensleri iyice araştırmak istiyorum eğer gerçekten sağlıklıysa kesinlikle böyle birşey düşünebilirim

Şimdiye kadar bir çok lens markası kullandım.En beğendiğim amazon. Pahallı ama hakkını veriyor. Lensi taktığım zaman kimse lens olduğunu anlamıyor herkes kendi göz rengim sanıyor .

Merhaba, evet amazon lens pahallı ama parasına değer. Bir çok lens markası kullandım hiç birinden memnun kalmadım.Hepsi de gözümde batma ve bulanık görmeye neden oldu.Amazonda böyle bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Göz en önemli organlarımızdan biri bu yüzden alacağınız lens en iyisi olmalı.

Bende freshlook marka lens kullanıyorm.Biraz batma yapıyor birde kayma . Renginden çok memnunum ama uzun süre maalesef takamıyorum. Gözlerimi rahatsız ediyor.

Geri