Lütfen Çocuk sevmeyen İlköğretim yada anaokulu öğretmeni olmasın***

handanca

Daimi Üye
Yönetici
Lütfen Çocuk sevmeyen İlköğretim yada anaokulu öğretmeni olmasın***
mini mini ikiz yeğenlerime öğretmeni eğri yazıyor diye saçını çekmiş. diğeride fırça yemiş.
gerekli yerlere mail attım telefon görüşmeleride yaptım ama; okuldan soğutmaktan başka bişey yapmaz bunlar sayın öğretmenler. Okumayı öğrenmeyi okulunu , öğretmenini sevmeyen bi öğrenciden ne bekleyeceğiz sonra***:hmm:

Cevap: Lütfen Çocuk sevmeyen İlköğretim yada anaokulu öğretmeni olmasın***

evet handancım sana sonuna kadar katılıyorum çocuk sevmiyorsanız neden onların geleceğini karartıyorsunuz neden psikolojilerini bozuyorsunuz lütfen sevdiğiniz ilgi alanlarına yönelin geleceğimizi karartmayın.

sana desteğin için teşekür ederim. kaç kişi okumuş ama yorum yapmamışlar. yorum yapmak zorunda değiller ama bu konu çocuklarımızı ilgilendiriyor. kayıtsız kalmamalıyız yani.

çok doğru söylemişin.insanlar bilinçsizce meslek seçimi yapıyor artık ve sonuçları da bunlar...zavallıların ne suçu var ki?ilerde bizlerinde çocukları aynı şeyleri yaşayabilir.insanlar bilinçli değiller bir çok konuda.
teşekkürler...

öğretmen herşeyden bi anne yada babadır bişileri öğretirken şevkatide katarak yapmak gerek..sonuçta çocukları onlara emanet edioruz sabır gösteremeyeceklerse yapmasınlar bu işi

evet handanca canım haklısın evlatlarımızı oraya gönderme sebebimiz belli anneden sonra 2.sırayı öğretmenler alır bunu düşünüp ona göre hareket etmeleri gerekir ki aileden ve öğretmenden alınan eğitim çok önemli

öğretmen herşeyden bi anne yada babadır bişileri öğretirken şevkatide katarak yapmak gerek..sonuçta çocukları onlara emanet edioruz sabır gösteremeyeceklerse yapmasınlar bu işi
Çocuk sevmeyen öğretmen olmasın birde sözlü şiddet ve çocuğu aşağılamak var.varda var

Geri