lütfen yardım !!

çok haklısın ve çokta zor bi durumdasın Allah yardımcın olsun ne diyim.kaynanan zor bi kadın belli

2.5 sene boyunca böle konular hc mi açılmadı hiç mi göremedn böle olucagını peki zamn gectıkce senn içinde hersey daha karmaşık bi hal alıcak

aminn..evet onun kadar bende çok zor bi insanım gerçekten birimiz anlayışlı olsak belki bu duruma gelmezdi yani yaşını almış bi bayan bizden tecrübeli olarak kaynana olarak uysal ortayı bulmalı bence herkes yasıycagı yeri belirlemede özgürdür yani çok zor anlaşıcaz onunla galiba.2.5 senede şöyle diyim çıktıgım kişi bende burdan ayrılmak istiyorum dedi ona güvendim hep şimdide iş bazı boyutlar alınca tersi oldu annemi üzemem sen gel diyip duruyo işte bu konu ayrılıga götürck galiba..

Sana ne yapacağını söyleyemem ama senin yerinde olsam ne yapacağımı söyleye bilirim. Ben olsam o çocuğun aşkından ölsem bile hemen ayrılırdım.Eğer seni seviyorsa böyle zor durumda birakmasin. Evlilik iki insanın hayatını birleşdirmesi demek, birinin öbürünün hayatını kabullenmesi deyil. Eyer çalışmanı istemiyorsa bu senin ailene de sayqisizlikdir. Eyer onlar seni okutup bu yasa getirdilerse bunun karsiliği herseyi-hayatini birakip bir köye yerleşmen olamaz. Hem rahat,özgür bir hayata alışan insanın köye adapte olması nerdeyse imkansız. Adapte olsan bile mutlu olamazsın. sen onca yıl üniversiteyi köy işleri yapmak için okumadin her halde.21 yıllık ailen mi,2.5 yillik sevgilinmi?
Neyse çok konusdum qaliba. Kafanı şişirmeyim.

tşk ederim minera yorumun için bende aynen senin yazdıkların gibi düşünüyorum aşk geçiçi bişey bence ama ailem daha önemli.bu haberi daha ailem duymadı söylüyemedim çünkü vercekleri tepki bu iş asla olamaz dicekler yani bende kendimi köyde bir evlilik hayatına hazır hissetmiyorum onların düşünceleriyle benim düşüncelerim gerçekten çok farklımıs onu anladım.ailem dedigin gibide sevgiden daha cok agır basıyo..

cnm sen daha onu sevip sevmediginden bile emin degilsin.ilk once bunu kafanda bir tart.evlilige gelince simdiden sana bunlari diretmeye hakki yok sehirde buyumus bir insan koyde yapamaz ki sen bunca sene okumussun ailenin emigine yazik.sevdigin adamin bunu dusunup anlayisli olmasi gerekir.bn bu konuda mineraya katiliyorum.evlilik ortak bir karar almaktir.buna gore iice dusun bence

Son düzenleme:
Bizimle paylaşdığın için ben teşekkür ederim,canim. Az da olsa yardımım dokunduysa ne mutlu bana. İnşaallah her şey gönlünce olur. Mutlu ol.

sanki kaynananla evleniceksin..
bence mantık yap senin dediğin dedik olsun köy işlerinden anlamıyosan yapmak zorunda değilsin mesleğini yap para kazan ;)

Geri