mecburdum gurbete

Ce: mecburdum gurbete

Rahmetli anneannem (nur içinde yatsın) kapının dışı gurbettir derdi..ben kendi memleketimde evliyim ve çok şanslıyım..Allah herkese herşeyin hayırlısını nasip etsin..İnşallah bütün gurbetteki melekler sevdiklerine kavuşurlar..yeterki ölüm olmasın..

hepinize çok tesekkür edrim beni rahatlattınız desteginixzle iyki varsınız dostlarım saolun

çok duygulandım ben de gurbetteyim ailemden uzakta.aynı duyguları ben de paylaşıyorum seninle.bi insanın en değerli şeyi ailesiymiş.bunu sonradan anladım ama iyi anladım.kimse kendi annenin babanın yerini tutmuyor.canım ailem hayatımın bundan sonraki aşamasını sizlerden ayrı geçirceğimi düşünmek bana çok koyuyor.:cry:keşke hep beraber olsak...

Cevap: mecburdum gurbete

Seda, cok güzel yazmissin ben cok sükür annemin yanindayim ama evlenince eskisi gibi olmuyor nedense yakinda bende annemden ayrilacagim uzaga gidecegim allahim nasil dayanacagim bu ayriliga :-(

Cevap: Ce: mecburdum gurbete

Bende çok duygulandım seda ne güzel yazmışsın gerçekten insan evlenince annesinin kıymetini anlıyor senin işin daha zor tabi ama yakında olsa birkere annenin evinden çıktınmı anneni anlamaya başlıyorsun ALLAH seni sevdiklerine kavuştursun seda....

Geri