Melekler kişilik analiz testi

1b,2b,3a,4c,5a,6b,7c,8g,9c,10c slklarda yok tu renk olarak acik maviy severim ama genelde giyimde kullanmam yahu ben orta yas sendromu yasiyom glb .son yillarda ne cok kahve tonu almisim ve de gri
buyur aysen ablacımmm
İnsanlar sizi mantıklı, ihtiyatlı, dikkatli ve pratik birisi olarak görürler. Sizi zeki, yetenekli ve hünerli ama alçak gönüllü olarak tanırlar. Çok hızlı arkadaşlık kurmayan, ama arkadaşlarına karşı çok sadık olan ve onlardan da aynı şeyi bekleyen birisiniz.

1. (a)
2.(b)
3. hic birisini ben ellerimle kollarimla hareket ederek konusum :D
4.(c)
5.(a)
6. (b)
7. (c)
8.(f)
9. (a)
10.(b)

merak ettim simi sonucu :D

kızlar benim cevaplarım
1b.2c.3e.4c.5a.6b.7c.8d.9d.10.d
İnsanlar sizi taze, canlı, çekici, eğlendirici, pratik ve daima ilginç
birisi olarak görürler; her zaman ilgi odağı olan ama çok aşırıya kaçmayacak kadar da dengeli birisi.. İnsanlar sizi ayrıca iyiliksever,
düşünceli, anlayışlı ve kendilerini neşelendiren ve rahatlatan birisi
evet bu benim hahaha

1. (a)
2.(b)
3. hic birisini ben ellerimle kollarimla hareket ederek konusum :D
4.(c)
5.(a)
6. (b)
7. (c)
8.(f)
9. (a)
10.(b)

merak ettim simi sonucu :D
sonuç :D
İnsanlar sizi mantıklı, ihtiyatlı, dikkatli ve pratik birisi olarak görürler. Sizi zeki, yetenekli ve hünerli ama alçak gönüllü olarak tanırlar. Çok hızlı arkadaşlık kurmayan, ama arkadaşlarına karşı çok sadık olan ve onlardan da aynı şeyi bekleyen birisin.

1c-2b-3e-4c-5a-6b-7b-8d-9b-10d

umutluyum sonucun ;
İnsanlar sizi taze, canlı, çekici, eğlendirici, pratik ve daima ilginç
birisi olarak görürler; her zaman ilgi odağı olan ama çok aşırıya kaçmayacak kadar da dengeli birisi.. İnsanlar sizi ayrıca iyiliksever,
düşünceli, anlayışlı ve kendilerini neşelendiren ve rahatlatan birisi
olarak tanırlar.

buyur aysen ablacımmm
İnsanlar sizi mantıklı, ihtiyatlı, dikkatli ve pratik birisi olarak görürler. Sizi zeki, yetenekli ve hünerli ama alçak gönüllü olarak tanırlar. Çok hızlı arkadaşlık kurmayan, ama arkadaşlarına karşı çok sadık olan ve onlardan da aynı şeyi bekleyen birisiniz.

ben neymisim yahu

zuzu fazla değişik sonuç çıkmamış neden acaba :D:D Hadi ben de yazayım :D:D

1a 2a 3d 4d 5a 6b 7c 8b 9a 10e

titoşum aşkolsunn herkesın hemen hemen cevapları aynı olunca cıkan sonuç malesef aynı ama senınkı farklı cıktı valla :)
insanlar sizi heyecan verici, havai, düşüncesiz yapıda, doğal liderlik
özellikleri olan, her zaman doğru olmasa da hızlı karar veren birisi olarak tanırlar. Seni cesur, maceraperest birisi olarak tanırlar; her şeyi bir kez denemek isteyen, macera yaşamak için fırsatları kaçırmayan birisi.. Yaydığınız heyecandan dolayı insanlar sizinle ayni iş yerinde yasamaktan zevk alırlar.

Geri