Melekler kişilik analiz testi

1a 2b 3d 4c 5a 6b 7b 8d 9c 10d

İnsanlar sizi taze, canlı, çekici, eğlendirici, pratik ve daima ilginç
birisi olarak görürler; her zaman ilgi odağı olan ama çok aşırıya kaçmayacak kadar da dengeli birisi.. İnsanlar sizi ayrıca iyiliksever,
düşünceli, anlayışlı ve kendilerini neşelendiren ve rahatlatan birisi
olarak tanırlar.

titoşum aşkolsunn herkesın hemen hemen cevapları aynı olunca cıkan sonuç malesef aynı ama senınkı farklı cıktı valla :)
insanlar sizi heyecan verici, havai, düşüncesiz yapıda, doğal liderlik
özellikleri olan, her zaman doğru olmasa da hızlı karar veren birisi olarak tanırlar. Seni cesur, maceraperest birisi olarak tanırlar; her şeyi bir kez denemek isteyen, macera yaşamak için fırsatları kaçırmayan birisi.. Yaydığınız heyecandan dolayı insanlar sizinle ayni iş yerinde yasamaktan zevk alırlar.

Valla zuzu test kısmen beni yansıtıyor diyebilirim :D:D Çünkü hayatta hiçbir zaman düşüncesiz olmayı beceremedim :D:D Beceremedim diyorum çünkü bu yüzden çok zarar gördüm, hala da akıllanmadım :D:D Bir de çok hızlı karar vermem orada bir yanlışlık var. Hızlı kararlar beni hep korkutmuştur, çok ölçer biçerim :D:D

Sonuçta uymasa da mutlaka bir şık seçmek gerekiyordu diye işaretlemek zorunda kaldıklarımız da oldu ama sen kendini bu kadar yormuşsun, paylaşımın için ellerine sağlık diyorum, devamını merakla bekliyorum :D:D

ayy tıtanım tesekkur edıyorumm kısmende olsa yansıtmasıda güzel aslında bir liderlik yönün var sanki öyle hissettim :) önümüzdeki testlerde neler çıkacak bakalım şimdiden merak ediyorum titanım :) ayrıca bir rep puanı olmazmı hahaha

ayy tıtanım tesekkur edıyorumm kısmende olsa yansıtmasıda güzel aslında bir liderlik yönün var sanki öyle hissettim :) önümüzdeki testlerde neler çıkacak bakalım şimdiden merak ediyorum titanım :) ayrıca bir rep puanı olmazmı hahaha

Aaa olma mı olma mı :D:D Yeni ve daha ayrıntılı testler bekliyoruz. Ee yarışma ne oldu :D:D

1)b
2)c
3)b
4)d
5)c
6)b
7)c
8)e
9)c
10)f
esmerim sonucun,
İnsanlar sizi mantıklı, ihtiyatlı, dikkatli ve pratik birisi olarak görürler. Sizi zeki, yetenekli ve hünerli ama alçak gönüllü olarak tanırlar. Çok hızlı arkadaşlık kurmayan, ama arkadaşlarına karşı çok sadık olan ve onlardan da aynı şeyi bekleyen birisin

1)a 2)b 3) e 4)d 5)c 6)b 7)a 8)e 9)c 10)f merak ettim çooooooooookkkkkkkkkkkk
canımm cevabın
İnsanlar sizi mantıklı, ihtiyatlı, dikkatli ve pratik birisi olarak görürler. Sizi zeki, yetenekli ve hünerli ama alçak gönüllü olarak tanırlar. Çok hızlı arkadaşlık kurmayan, ama arkadaşlarına karşı çok sadık olan ve onlardan da aynı şeyi bekleyen birisin

Geri