Melekler Mekanİ Magazİn

M

Misafir

Forum Okuru
Melekler Mekanİ Magazİn
flash flashh flashhh Rüyanın kulak kopartan yeğenleri hahaha dikkat edin kulaklar gizlensin yoksa heran kulaksız kalabülüsünüz hahaha rüyanın yeğenleri niye kulak kopartan oldular altındaki sebebi arıyoruz hahaha saklayın kulakları hahaha

Valla saklamanız gerektiğinde sadece kulakları değil, totişide saklamanız lazım hahaha Biri kaprisli, ona sürekli güzel cümleler kurup iltifat etmeniz lazım, diğeri ise tam bir psikopat, her dediğini anında yapmanız lazım aksi halde kulakta gider totoda diyim yani ben hahaha Tecrübe uyarıyor sizi ona göre hahaha

Moderatörün son düzenlenenleri:
  Melekler Mekanı Üyelerimizin Dikkatine Önemli Duyurudur hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Melekler Mekanı Bildirimleri Kapatmak İstiyorum diyenlerin Dikkatine ! Melekler Mekanı Bildirimleri Kapatmak İstiyorum diyenlerin Dikkatine !
Meleklermekani.Com sitesinden gelen bildirimleri kapatmak istiyorum şeklinde aramalar görüyorum. Daha önceden izin vererek sitemizden bildlirim alacağınızı ifade ettiğinizde, sistem otomatik olarak haberleri yeni açılan konuları ve bildirimleri...
Teknik Destek 2
Melekler Mekanı Üyelerinin Dikkatine ! Melekler Mekanı Üyelerinin Dikkatine !
83966 Sevgili üyelerimiz ; * Melekler Mekanının size daha iyi hizmet vermesi için , forumu kullanma dan önce aşağıda yer alan kurallara uymanızı...
Yönerge ve Kurallar 0
Mutlu Yıllar Melekler Mekanı Mutlu Yıllar Melekler Mekanı
Koskoca 2015 yılını da eskittik... Acısı ve tatlısı ile kimilerine çok iyi dedirten 2015 kimisinin de hatırlamak bile istemediği bir yıl oldu. Aileye yeni katılanlar olduğu kadar ne yazık ki yeni yılı göremiyecek kişiler de oldu. Umarım yepyeni...
Site Duyurularımız 1
Melekler Mekanı Çekilişi Melekler Mekanı Çekilişi
Merhabalar değerli Melekler Mekanı kullanıcıları. Bugünden itibaren Facebook Sayfamız üzerinden bir etkinlik ve çekilişli yarışma düzenliyoruz. Yarışmada verilecek ürünler aşağıda detaylandırılmıştır. 55576 VERİLECEK OLAN...
Site Duyurularımız 1
Melekler Mekanı Üyelerimizin Dikkatine Önemli Duyurudur Melekler Mekanı Üyelerimizin Dikkatine Önemli Duyurudur
65273 Sevgili Melekler mekanı katılımcıları; Merhabalar , Uzun zamandır Melekler Mekanının da görev...
Yönerge ve Kurallar 0