Melekler Mekanİ Magazİn

M

Misafir

Forum Okuru
Melekler Mekanİ Magazİn
çirkin erkek resimleri çirkin erkek resmi adam en resmi Arkadaslar , buraya uyelerimiz hakkindaki magazin haberlerini yazalım. Bakalim sitemizde ne magazinlik olaylar oluyor ?

< Konu Resmi..>

Moderatörün son düzenlenenleri:

esena

Aktif Üye
Üye
Ce: Melekler Mekanİ Magazİn
flaş flaş flaş nisan kaydındakı üyemiz gece kuşu olmuştur gece semalarında uçarken sakın vurmayın nasıl tanıyacağız derseniz gagasında kırmızı karanfil bulunmaktadır tüm m m dikkatine gecekuşu nisanı görenler esena adlı üyemizle irtibata geçsinler........
kaynak:esenaa

M

Misafir

Forum Okuru
Ce: Melekler Mekanİ Magazİn şok şok şok

ünlü modumuz Suskun_kızımız canlı yayında yaptığı açıklamada nışan tarıhını açıkladı.

az sonraa

ünlü modumuz suzkun_kızın yaptığı açıklamada birde süprizi vardı......

m.m magazını kaçırmayın

M

Misafir

Forum Okuru

flaş flaş flaş

ünlülerde bunu yaparsa (adminler)
halk ne yapsın (üyeler)

az sonra

melekler mekanı magazinde
kaçırmayın

azsonra
Başka bir üyeden alınmış mesajdır
NeMeSiS tarafından düzenlenmiştir

M

Misafir

Forum Okuru
acaba nedir nedir :D:D ne yapmışızki kim ki benmiyim ki inş ben değilimdir :D:D yeterince popilerim magazine gerek yok :D:D dermişimmmm :D:D

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
evet sevgili meleklerim daha bugün tarafımızca yönetime alınan ve sitemizin acar gezetecisi de konu tekrarı yapmıştır
tüm melekler mekanı sakinlerine duyrulur!!!!
daha sabahleyin rüya adminimize konu tekrarı yaptığı için laf eden acar gazetecinin sözleri şöyle

Sabah sabah boyle bır haberle karşınıza çıkdığımız için ne kadar üzgün olduğumu bildirmek isterim.:loco:Bu haberi verırken çok düşündük ama M.M magazın olarak tarafsız haber yapmamız gerekiyor.:hhh:
biliyorsunuzkı ulkemızde konu tektarı dıye bır onemlı bır sorunumuz var yakaldığın an uye ıhbar bolumune acıl ıhbar etmen gerekıyor.
sorarım şimdi size bunu bır admın yaparsa na yaparsınız.

şimdi de ben sorraım size daha vip üyeliği bugün verilen ve ilk gününden konu tekrarı yapan bu vip üye napacak şimdi nasıl toparlayacak olayı nasıl cevap verecek buna yönetime alındığı ilk günden hata yaptı bunu nasıl açıklayacak sorarımmm

not : rüyamla uğraşanın ensesinde biterimmmm sorgu meleği değil azrail olurum :mad2::mad2::mad2:
esena gözüm üstüne eski konu tekrarlarını saymıyom bundan sonra yapta göreyim rüyama ha elleşmek haa :mad2::mad2::mad2:

şimdide belgeleriyle vipin yaptığı tekrar işte

asıl konu sevgili melomuzun açtığı http://www.meleklermekani.com/komik-yazilar-duvar-yazilari/40559-erkeklere-ne-zaman-vermeli.html
buda vip üyemizin tekrarı
http://www.meleklermekani.com/komik-yazilar-duvar-yazilari/61875-ne-zaman-vereceksin.html#post99548

allahın sopası yok canım:hhh: işte böle sabahki lafı yidirler adama:hhh: bidaha rüyama elleşme:hhh:
Başka bir üyeden alınmış mesajdır
NeMeSiS tarafından düzenlenmiştir

Son düzenleme:
  Melekler Mekanı Üyelerimizin Dikkatine Önemli Duyurudur hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Melekler Mekanı Bildirimleri Kapatmak İstiyorum diyenlerin Dikkatine ! Melekler Mekanı Bildirimleri Kapatmak İstiyorum diyenlerin Dikkatine !
Meleklermekani.Com sitesinden gelen bildirimleri kapatmak istiyorum şeklinde aramalar görüyorum. Daha önceden izin vererek sitemizden bildlirim alacağınızı ifade ettiğinizde, sistem otomatik olarak haberleri yeni açılan konuları ve bildirimleri...
Teknik Destek 2
Melekler Mekanı Üyelerinin Dikkatine ! Melekler Mekanı Üyelerinin Dikkatine !
83966 Sevgili üyelerimiz ; * Melekler Mekanının size daha iyi hizmet vermesi için , forumu kullanma dan önce aşağıda yer alan kurallara uymanızı...
Yönerge ve Kurallar 0
Mutlu Yıllar Melekler Mekanı Mutlu Yıllar Melekler Mekanı
Koskoca 2015 yılını da eskittik... Acısı ve tatlısı ile kimilerine çok iyi dedirten 2015 kimisinin de hatırlamak bile istemediği bir yıl oldu. Aileye yeni katılanlar olduğu kadar ne yazık ki yeni yılı göremiyecek kişiler de oldu. Umarım yepyeni...
Site Duyurularımız 1
Melekler Mekanı Çekilişi Melekler Mekanı Çekilişi
Merhabalar değerli Melekler Mekanı kullanıcıları. Bugünden itibaren Facebook Sayfamız üzerinden bir etkinlik ve çekilişli yarışma düzenliyoruz. Yarışmada verilecek ürünler aşağıda detaylandırılmıştır. 55576 VERİLECEK OLAN...
Site Duyurularımız 1
Melekler Mekanı Üyelerimizin Dikkatine Önemli Duyurudur Melekler Mekanı Üyelerimizin Dikkatine Önemli Duyurudur
65273 Sevgili Melekler mekanı katılımcıları; Merhabalar , Uzun zamandır Melekler Mekanının da görev...
Yönerge ve Kurallar 0