Melekler Mekanİ Magazİn

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
avukat fulyayı banlayan kalemini kıran RüYaM adminle olay yaratacak ropörtaj

az sonraaa

evet bugün saygı değer sitemizde üzücü bir olay vuku buldu

kendini avukat olarak tamımlayan bir şahır burdaki saydı değer değerli üyelerimizi "ev hanımı" oldukları için hor görerekten
küçük görerekten yaptğı
talihsiz açıklamarda bulundu
kendisini MeleklerMekanımagazin olarak kınıyoruz:sinir:
kendisini avukatolarak gösteren ayrıca iş bilmeme gerek yok evdeyardımcılarım var diyen fulya hanımın aslında nekadar ezikolduğu ortaya çıktıı

işte olay yaratacak o konuu

yA yeter artık bıktım şu eşimin ailesinden ya artıkkkk dayanacak gücüm kalmadı nedir bunlardan çektiğimm bizim düğünden önce ödenmemiş bir sürü faturalarıııı var ve suyumuzu kestilerrrr elektriğide kesmeye gelmişler bugün nedir bu ya evimizde üç gündür su yok yıkanamıyoruzzz.Bütün borçları üstümüze yıktılarrr geçmiş faturalarını da siz ödeyeceksiniz diyorlar.Paramız yetmiyorrr banka borçlarını ödüyoruzzz diyoruzzz yalan söylüyorsunuz birikim yapıyorsunuz diyorlarrr.Artık dayanamıyorummm düğünde hiç bişey takmadılar gelen tüm paraları altınları ertesi sabah borç var diye aldılarrr bi çöp bile almadılarrr bize para biriktirip ayrılalım diyoruzzz onada karışıyorlar yemek bile yapmıyorlarrrrrrrr herşeyi biz alalım diye bekliyorlar ne alsak bizde fazla yiyorlarrr

şimdi bu fulya gerçekten chattaki gibimi yoksa bu konudaki gibimi ?

RüYaM adminimin olay yaratacak cevabı

az sonraaaa

vee iştee flaş haberimizz
kendisini avukat olarak tanımlayan fulya hanımın gerçekte ne meslek yaptığını M.M magazin bulduuu

isminin açıklanmasını istemeyen bir üyemiz tarfından çekilen bu görüntüler olay yaratacaklarrr

azz sonraaaaaaaa

kopacaksınız şok olacaksınız hatta şöriğinizz akacak o derecee yaniiiii :hhh:

Şorik mi hahaha Allah seni ne etmesin Cemoş, karnım ağrıdı be hahaha Du bakalım beni nasıl kullanacan onuda merakla bekliyorum valla hahaha

işte kendini avukat diye tanıtan fulyanın gerçek mesleğii

kendisini avukat olaraktanımlayan fulyanın gerçekte biz kozmetik firmasında her 15 dakida bir erkeklerin koltuk altını kokladığı ortaya çıktıı

abowwwwwwwwwwwww diyorum ve çekilen resimleri yayımlıyorummm

Çünkü çalıştığı bir kozmetik firmasında piyasaya sürdükleri ürünlerin etkilerinin ne kadar devam ettiğini anlamaya çalışıyor

ismini vermek istemyen üyemize teşekkür ediyoruz ve bu bilgileri sizlerle paylaşıyoruzz

M.M magazinden ayrılmayın

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri