Melekler Mekanİ Magazİn

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
işte kendini avukat diye tanıtan fulyanın gerçek mesleğii

kendisini avukat olaraktanımlayan fulyanın gerçekte biz kozmetik firmasında her 15 dakida bir erkeklerin koltuk altını kokladığı ortaya çıktıı

abowwwwwwwwwwwww diyorum ve çekilen resimleri yayımlıyorummm

Çünkü çalıştığı bir kozmetik firmasında piyasaya sürdükleri ürünlerin etkilerinin ne kadar devam ettiğini anlamaya çalışıyor

ismini vermek istemyen üyemize teşekkür ediyoruz ve bu bilgileri sizlerle paylaşıyoruzz

M.M magazinden ayrılmayın

hahaha kızz cemoş sen çok yaşa emi hahaha

Moderatör tarafında düzenlendi:
Evet sayın seyirciler yeni haberlerimizle karşınızdayız çok büyük üzüntü yaşadığından dolayı bizleri terk edip giden moderatörümüz olan sudembeyaz arkadaşımız gittiği yerde barınamayıp tekrardan aramıza dönmüştür. Kendisine hoşgeldin diyor sözü siz değerli meleklere bırakıyorum..

Flaş flaş !

Sıradaki haberimiz ise Aussie Angel'dan
Angel hamile!
Duyduk duymadık demeyin benden söylemesi sizden kurcalaması...

Sıradaki haberimiz ise Çitosun cicileri.. Çitos arkadaşımız biryerlerden ciciler ayakkabılar terlikler yürütmüş burda benim diye sergilemiş ve hepimizin kıskanıp begenmemıze neden olmustur.

Reklamlardan sonra sizlerleyiz sakın ayrılmayın..

evett sevgili magazin seven meleklerrr yine yine yinneeeee şok haberlerle sizlerleyizzz
M.M magazin olarak gündemin sıcak haberlerini sizlere sunmaya devam ediyoruzz

Flaş Flaş Flaşşşşşşş
şok şok şokkk

sitemizin en başarılı en akıllı en karizmatik admini nasıll tongaya düştüüü ?

kim ne yaptı adminimize ?
nasıl oldu keklik gibi avlandı?
hangi iki cadı üye arasından kaldıı?
o anlarda neler hisettii ?

kim bu sitenin en ünlü admini
azzzzzzzzz sonraaaaaaaaaaaaa

bizden ayrılmayın anajımmmm

Kim ki o zeki, o en başarılı ve o ünlü admin :D:D Pasika yada Sadmin olmasın :D:D Gerçi başka admin olmadığına göre bu ikisinden biri keklenmiş demektir hahaha Kekliği düz ovada avlarlar şıkıdım şıkıdım oynarlar :A:A Merakım uyandı Sadmin mi Pasika mı, bu ikisinden başka bir admin daha olmadığına göre ve bende olmadığıma göre kim? :D:D hahaha

evet sevgili magazin severler dün kendini jet sosyete olaraktanımlayan ve evhanımlığını hor gören avukat fulya hanımın dert köşesinde paylaştığı konusunu göstermiştikk
ve M.M magazin olarak RüYaM adminimiz ona itafen yazdığı cevabada ulaşmış bulunmaktayızzz

işte konu işte tokatttt gibi cevapppp

yorum sizlerin sevgili magazin severlerr
hahaha ayyy anammmm öldüm gülmekten anneme bak sen cevabı nası yapıştırmış yakışır ağaya :puha:

Geri