Melekler Mekanı'na Nasıl Üye Oldunuz?

her konuda bi bilgi oldugu icin burda internette gezerken karsıma cıktı
o zamanlar cok moralim bozuktu ve tarot fallarıyla kendime moral veriyordum daha sonra mantık yürütttüm acaba forumlardada ilgilenenler varmıdır diye sonra baktım melekler mekanı adında bir site varmıs :) hmen üye oldum ve sürekli zaman gecirdiğim forumlardan birisi oldu :D

moda makyaj güzellik kültür sanat vs.nette ne arasam bu site çıkıyordu karşıma ee dedim üye olayım bari ve de çookk da mutluyum burda...sadece bayanlara özel bi site paylaşımlar sohbetler herşey çok güzelll:)

Bu büyük SIRI aciklayamam iste hehehe

Internete dolasirken kadin bölümü ariyordum paylasim yapabilecegim düsüncelerimi paylasa bilecegim birde kendimi gelistirebilecegim tabiiki..
Ve eminimki burayi bulmakla dogru yere geldigimden eminim..
Iyiki varsiniz..

arkadaşlar samimi davranmak gerekirse biraz yanlışlıkla oldum kadınlarla ilgili konulara bakıyordum ekran da birden fazla sayfa açıktı en son kadıncaya bakıyordum diyetle ilgili bir sürü sayfa açtım üstüste kadıncaya üye olıyım dedim bir baktım melekler mekanındayım iykide buraya üye olmuşum her aradığımı bulabiliyorum yönetici ve emeği geçen tüm arkadaşlar teşekkürler

öncedende yazmıstım öle dolanırken buldum tamamen benim icadımmm bu siteyi bulmakk :) pihaha
ııkı burdayım.... çok sewıyorum hepınızı...

Geri