Melekler Mekanı'na Nasıl Üye Oldunuz?

annemde burada üye banada tavsiye etti. çok hoşuma gitti burası kocaman bir site bazen kayboluyorum içinde tüm meleklere teşekkürler.

hamilelik konularini ara$tirirken tesadüfen buldum, foruma yazmak icin üye oldum ve tiryakisi oldum...

bende iş yerınde öylesine dolaşıyordum nette bi baktım kocaman bı yer reklam neymıs dıe bakarken yanlışlıkla buraya gırdım cıkıyım bı an once dıe bakarken bı haber dıkkatımı cektı ve sonucc burdayım...

iiki de gelmişim yanlışlıklada olsa:)

çok komik ama söylim ben de bi gün canım çok sıkılıyodu neye baksam diye şaşıdım.melekler diye yazdım google baktım altta bu site çıktı girdim girer girmez üye oldum:yahoo::ar4fd::ar4fd::ar4fd:çok beğendim iyikide bulmuşum teşekkürlerrr..

Ben rastgele buldum ve bayanlar için olduğunu öğrenince çok hoşuma gitti....heryere burnunu sokan krolar yok burda.burayı çok seviyorum.Bu siteyi yaptığı için sadmine çok teşekkür ederim.

internette arama yaparken çıkmıştı karşıma:) sitenin adıda dikkatimi çekti, sitenin içeriğine baktığımda ise çok hoşuma gitti:) paylaşılan konular, arkadaşlıkar mükemmel:) hayata dair, yardımcı olabilcek herşey var.. şimdi ise herkeze tavsiye ediyorum:)

Geri