Etiketler:
  1. yrdmedin

yrdmedin Forum Okuru

Meleklerim Zevk Suyundan Ön sıvıdan hamile kalınır mı bana yardım edin

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında yrdmedin tarafından paylaşıldı.

Meleklerim Zevk Suyundan Ön sıvıdan hamile kalınır mı bana yardım edin
    Sevgilimle geçen hafta korumasız şekilde birlikte olduk. Tam anlamı ile onun oldum içe doğru boşalma olmadı ama ondan sıvı gelioyrdu ucundan acaba diyorum ki bundan dolayı benim halime kalma riskim var mı ya kızlar bu zevk suyumudun nedir ondan dolayı hamile kalmış olabilir miyim ne zaman tahlil yaptırayım ? Birde diyelim ki hamilelik oluşabilir ve oluştu diyelim benim ne yapmam gerekiyor bana yardımcı olursanız sizlere dua edeceğim. Bir dahada zaten böyle bişey yapmayacağım allah affetsin :S CEvaplarınızı bekliyorum. Birde bu hamilelikle alakalı ertesi gün hapımı ne varmış onun hakkında da bana bilgi verin ya lütfen. Nerden bulabilirim hamile isem kullansam olur mu tşk.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113
    Erkeklerin zevk suyundada sperm olduğu için hamile kalma riski her zaman vardır. Diyelim ki hamilelik oluştu ve bize ne yapmanız konusun da soru soruyorsunuz.. Bu konuda bizim sizi yönlendirme gibi durumumuz olamaz buna tamemen siz karar verecek ve onu uygulayacaksınız hatta bu konuda uzmandan yardımda isterseniz alabilirsiniz...

Meleklerim Zevk Suyundan Ön sıvıdan hamile kalınır mı bana yardım edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zevk suyu ile hamile kalınır mı ? Çok korkuyorum bana da yardımcı olabilecek kimse var mı ?

Zevk suyu ile hamile kalınır mı ? Çok korkuyorum bana da yardımcı olabilecek kimse var mı ?

Arkadaşlarım selamlar acaba şunu merak ediyorum ben. Zevk suyu ile hamile kalınır mı böyle bir durum var mı çok korkuyorum :S
  2. Erkekten gelen zevk suyuyla hamile kalınırmı?

Erkekten gelen zevk suyuyla hamile kalınırmı?

zevk suyu nedir,zevk suyuyla hamile kalmak mümkünmü,zevk suyuyla hamile kalan varmı,zevk suyuyla hamile kalırmıyım,zevk suyu ve gebelik hakkında bilgiler zevk suyu ile gebe kalınır mı diye bir soru akıllarınıza devamlı kafanızı yormaktadır. Bu özellikle genç insanlar için tehlikeli bulduğumuzu söyleyebiliriz. Özellikle ilk kez ve yavaş yavaş cinsel birliktelik yaşaya erkeklerde zevk suyu ile...
  3. Zevk suyuyla hamile kalınır mı ? Hamile isem bunu nasıl anlayabilirim işte cevaplar

Zevk suyuyla hamile kalınır mı ? Hamile isem bunu nasıl anlayabilirim işte cevaplar

Cinsel deneyimi olmayan gençler tarafın dan ,sayfamıza sıklıkla zevk suyuyla hamile kalınırmı diye sorular gelmekte. Bizde zevk suyuyla hamile kalınırmı sorusuna açıklama getirmek için bu konuy hazırlama gereği duyduk.. Sevgilimle sürtünmye yoluyla ilişkiye girdim , zevk suyu vajinama değdi hamile kalırmıyım, nişanlımla sürtünme yoluyla ilşkiye girdim elim zevk suyuna değdi sonra elimi...
  4. Boşalma olmadan hamile kalınırmı ?

Boşalma olmadan hamile kalınırmı ?

Bazı insanlar cinsel ilişki olmadan hamile kalmanın mümkün olup olmadığını merak ediyor. Özellikle gençler, gebeliğin nasıl oluştuğu ve hamile olup olmadığından emin olabilmek için daha fazla bilgi edinmek isterler. Günümüzde gebe olup olmadığının belirlenmesi o kadar kolay ki, çoğu eczanede evdeki gebelik test kitleri reçetesiz satılmaktadır. Ancak gebelik testlerine başlamadan önce, hamile...
  5. zevk suyu ile hamile kalınır mı?

zevk suyu ile hamile kalınır mı?

Arkadaşlar erkek arkadaşım vajinama girmeye çalıştı ama fazla baskı uygulamadı 2 damla kan geldi ama boşalma gibi bir durum olmadı zaten geç boşalıyor zevk suyu denk geldi mi bilmiyorum.normalde 20 21 gibi adet oluyorum.yumurtlama dönemim 5 veya 6 sı oluyor.28 inde bu olay yaşandı hamile kalma gibi bir durum yoktur degil mi hicbir sekilde boşalma olmadı

Sayfayı Paylaş