Meleklerim Zevk Suyundan Ön sıvıdan hamile kalınır mı bana yardım edin

Y

yrdmedin

Forum Okuru

Sevgilimle geçen hafta korumasız şekilde birlikte olduk. Tam anlamı ile onun oldum içe doğru boşalma olmadı ama ondan sıvı gelioyrdu ucundan acaba diyorum ki bundan dolayı benim halime kalma riskim var mı ya kızlar bu zevk suyumudun nedir ondan dolayı hamile kalmış olabilir miyim ne zaman tahlil yaptırayım ? Birde diyelim ki hamilelik oluşabilir ve oluştu diyelim benim ne yapmam gerekiyor bana yardımcı olursanız sizlere dua edeceğim. Bir dahada zaten böyle bişey yapmayacağım allah affetsin :S CEvaplarınızı bekliyorum. Birde bu hamilelikle alakalı ertesi gün hapımı ne varmış onun hakkında da bana bilgi verin ya lütfen. Nerden bulabilirim hamile isem kullansam olur mu tşk.

Erkeklerin zevk suyundada sperm olduğu için hamile kalma riski her zaman vardır. Diyelim ki hamilelik oluştu ve bize ne yapmanız konusun da soru soruyorsunuz.. Bu konuda bizim sizi yönlendirme gibi durumumuz olamaz buna tamemen siz karar verecek ve onu uygulayacaksınız hatta bu konuda uzmandan yardımda isterseniz alabilirsiniz...

Geri