Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

evet samy Allah razı olsun.evlenince aldırmadım çok yüklenmeyelim diye.bekarken bulaşık yıkamışlığım yoktu.evlilik yıl dönümünde benim adam sürpriz yapıp almaya götürdü.aldırmadım o zaman da bebek gelince alırız diye.meğer bebek zaten göbüşümdeymiş de haberim yokmuş

Valla iyidir kocacım o konuda, hiç hakkını yemiyim...

Yapsın bacım erkeklere acımayın bu kadar, onlar size acıyormu, bu sıcakta kocaman göbekle sizden hizmet bekliyorlar..

evet yaa kocaman göbekle mutfağa sığmıyorum.dün mutfaktaki sandalyeye bundan sonra ya sen ya ben ikimizin yeri yok burda dedim:zonked:
Masallahhh :tasu:benim 89cm dan 94cm de, ordada kaldi 1 aydir büyüme durdu :)
ilk başta çok hızlı büyüdü benimkiler.durdu sonra şimdi yine başladı.doğumdan sonra daha daha büyüyormuş:eek:rkide:

off hamişlerrrrrrr offfff yanıyorummm ben çok sıcakk bugün bi yağmur duası ettim şöle gökgürültülü yağsın dedim normal yağınca dahada sıcak oluyo

lalezar cnm noldu adet belırtılerın olmadın dımı ınsallah olmazsın

evet yaa kocaman göbekle mutfağa sığmıyorum.dün mutfaktaki sandalyeye bundan sonra ya sen ya ben ikimizin yeri yok burda dedim:zonked:

ilk başta çok hızlı büyüdü benimkiler.durdu sonra şimdi yine başladı.doğumdan sonra daha daha büyüyormuş:eek:rkide:

En iyisini yapmışsın, mutfaktaki, hatta evdeki bütün fazlılakları at.. :)

Geri