Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

Ya benimde gönlümden kiz icimden erkek geciyo diyorum ya bastan beri bakalim haftaya gösterecek mi merak ettim bende icim mi gönlüm mü yaniliyo diye :)

sagol canim...
benim dedigimin genelde hep tersi cikarda... bide tüm kocakari belirtileri erkek gözteriyordu .. ama BEN HAKLI CIKTIM hehehe.... doktor daha birsey alma dedi ama ben kizima, cinsiyetini gözterirsen sana birsey alcam demistim... cocuga söz verdim tutmamak olmaz.. ona bugün pembe müzik calan bebek alcam :)
al annesı hak ettı senın bebış....

Günaydin tatli cadim:)Nasilsin,nasil gidiyor hamislik?Uzun zamandir denk gelmedik seninle.Kac haftalik oldun?

Bende iyim cok sükür canim.Bu ay yumurta takibi yaptiracagim.Birazdanda trioid kontrolüm var.Daha fazla sohbete dalmadan cikayimda gec kalmayim.Size iyi sohbetler güzeller.Öptüm hepinizi...
ıdare ederım canım ya diş agrılarından öldum vala bas agrısı, kusma derken...butun belırtılerı dozumda yasıyorum 14 haftalık olduk..gorusuruz canım...
hayırlı cumalar güzel arkadaşlarım hepinizee
hosgeldın nurcum...sana da hayırlı cumalar....

iyiyim canım bende.eylül başı kontrolüm var ya acaba benimkinin cinsiyetinde bi tahmin yaparmı doktor.eylülde 3.aya giricez.bende çok merak ediyorum içimden erkek geçiyo.senin içinden geçen ne zaman belli olacak canım:emzirme:
canım valla bılmıyorum kı ben 2 hafta once gıtmıstım kıza benzıyor demıstı ama kesın degıldı...yarın gıdecegım tekrar bakalım kesınlesecek mı?ama en garantısı galıba 16.18.hafta arası....tabı doktorun makınasının ne kadar ıyı oldugunada baglı:)

ya cinsiyette kalça fazla çıkarsa kız,göbek çıkarsa erkek derler bunu denedinmi eminecim.senin durumun nasıldı.

tatlıcadım sende yazsana gülüm fbhcg değerini ikili test sonucundakii doktor sanada büyük ihtimal kız demişti dimi tatlım bi bakiim değerlere ihihi
evet canım da benım degerım yokkı...ben ıdrar testınden sonra ozel bır merkezde kan taetı yaptırdım ama degersız tıtrek denıyormus galıba ayrıntılı degerlı olan sonuca benımkı normal pozıtıf negatıf seklındeydı ayrıntısız yanı...neyse doktora ılk muayenmızde doktor keseyı gorunce benden kan tahlılı ısteemdı:)o yuzden degerım yok:)
ayyy dur jeton dustu canım yaaa ben daha sonucumu almadım yarın alcam o testın sonucunu yanı

sagol canim...
canim bende öyle sonuclari söylemiyor doktor... degerlerin iyi, hersey normal diyor okadar :)
kiz bende kezin 50 altidir ve kiz, nede olsa cin takvimi, göbek killari, bebek solda olursa erkek teorilerini hepzini cürüttük kizimla :) ( bende hep erkek cikiyorduda :))
hahaha çok ttalısın yaa evt doğru senin teoriler tersine çıkıyoo haurlısı cnmm ilk bebişin kız olmasıda çok başka bişi yaa bnm içimden de ultrasona bakarken sanki erkekime bakıyomuşum gibi geldi ama kızımda olsaaa okadar mutlu olurumkii Rabbim hayırlısını versin yeterki sağlıklı olsunlarr

Ya benimde gönlümden kiz icimden erkek geciyo diyorum ya bastan beri bakalim haftaya gösterecek mi merak ettim bende icim mi gönlüm mü yaniliyo diye :)

canim ben bebeyi ultrasona girmeden uyuttum, uyanasaya kadar zaten doktor gördü... benim bebek cok hareketli, uyanik olsaydi muhtemelen göremicekti :)

al annesı hak ettı senın bebış....

Alim demi yaaa. gecen görmüstüm zaten pembispembis :)

ya cinsiyette kalça fazla çıkarsa kız,göbek çıkarsa erkek derler bunu denedinmi eminecim.senin durumun nasıldı.

canim bende göbek var :) hic biyerimden kilo almadim, bi tek karnim büyüyor.
buda erkek cikti... abooo yoksa doktor yanlismi gördü :)

evet canım da benım degerım yokkı...ben ıdrar testınden sonra ozel bır merkezde kan taetı yaptırdım ama degersız tıtrek denıyormus galıba ayrıntılı degerlı olan sonuca benımkı normal pozıtıf negatıf seklındeydı ayrıntısız yanı...neyse doktora ılk muayenmızde doktor keseyı gorunce benden kan tahlılı ısteemdı:)o yuzden degerım yok:)
ayyy dur jeton dustu canım yaaa ben daha sonucumu almadım yarın alcam o testın sonucunu yanı
tmm cnm bnm ben anlattıklarından pek bişi anlamamıştım hahaha kafam durduu
yarın sonucu alınca yazarsın sennn bakalım kızların yanına bi kız daha mı geliyo bnmki neolcak bakalım hayırlısylaa yada çiçeklerin arasında bi böcükkk:D allah hepsine sağlık versinn

hahaha çok ttalısın yaa evt doğru senin teoriler tersine çıkıyoo haurlısı cnmm ilk bebişin kız olmasıda çok başka bişi yaa bnm içimden de ultrasona bakarken sanki erkekime bakıyomuşum gibi geldi ama kızımda olsaaa okadar mutlu olurumkii Rabbim hayırlısını versin yeterki sağlıklı olsunlarr

evt canim saglikli ve hayirli olsunlarda... artik kiz erkek farki kalmadi... erkeyin yaptigini kizlarda yapiyor masallah :)

aaaa ama kizlar bitek sey tuttu bende..... ye eksiyi cikar ayseyi :)
8 hafta kadar hic agzima tatli sürmedim,( 8 haftadan sonra eski halime döndüm ama :) )

Geri