Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

Günaydin, hayirli cumalar... cok kötü bi gece gecirdim anneannemi kaybettik bütün gece annemin yanindaydim zor sakinlestirdim anne kac yasinda olurs aolsun anne iste, tutturdu annem ölmemistir yalan söylüyolar ben neden almanyaya geldim annemin yanina gitmek istiyorum diye.. offf gurbette olmak ne zormus annem belki cenazesine bile yetisemiycek, dün gurbette yasamanin ne kadar zor oldugunu anladim...allah mekanini cennet eylesin anneannem...

ahh canım sistem beni atmış ve farkında değilim.

başınız sağolsun. kaç yaşında olursa olsun insan sevdiklerine ölümü yakıştıramıyor:(
mekanı cennet olsun. Allah sizlere sabır versin.
benim babamın annanesi daha 2 yıl önce 115 yaş civarındayken vefat etti. babamın teyzesi günlerce ağladı ya...

benim ne anne ne de baba tarafından büyüğüm kalmadı. hepsi ben küçükken gittiler bu hayattan. sen söyleyince annane-babanne-dede hasreti yaktı içimi. keşke onlarla daha fazla vakit geçirme fırsatım olsaydı:(

ahh canım sistem beni atmış ve farkında değilim.

başınız sağolsun. kaç yaşında olursa olsun insan sevdiklerine ölümü yakıştıramıyor:(
mekanı cennet olsun. Allah sizlere sabır versin.
benim babamın annanesi daha 2 yıl önce 115 yaş civarındayken vefat etti. babamın teyzesi günlerce ağladı ya...

benim ne anne ne de baba tarafından büyüğüm kalmadı. hepsi ben küçükken gittiler bu hayattan. sen söyleyince annane-babanne-dede hasreti yaktı içimi. keşke onlarla daha fazla vakit geçirme fırsatım olsaydı:(

öyle valla allahtan gecen haft akonustum helallesmistim anneannemle annemde ögleden snra konusmus gece vefat etti annesi, cok cekmedi allahtan

Günaydın kızlar hayırlı cumalar...Rabbim bu mübarek ayda ve günde dualarımızı kabul etsin inş

Slm kizlar ne haber???Geni geciktim bak kimse yok:))) Kizlar bende yaptim bu testi:tik: sadece meraktimdan vallah hahahahahah...az bi koprudude cok deyil artik neye hikmetse hayirlisi...Baska yapanlar varmi aranizda :f040:hele bi anlatin sizde nasilcikti...
Lalezarcim senin hamislik nasil gidiyo?? :nazar:

Canimcin bu konuyla ilgili yorumu o başlık altına yazsaydın keşke!..
Neyse canım, denemişsin güzel, bakalım başka arkadaşlada özellikle yeni hamişler denerse doğruluğunu anlayabiliriz...

LALEZAR,canım çoook sevindim hayırlı olsun sana demiştim bir gün sende hamile kalacaksın ve senide imrenenler olacak diye:)

Canım teşekkür ederim ama daha kesin değil, adetim bu günlerde biraz şaşırdı, her zaman 27-28 gün olan adet şimdi aklına estikçe oluyor, geçen ay 23. gün olmuştum ve bu ay da ona göre hesapladım, bilemiyorum yani bu yüzden ayın 7 sine kadar beklicem bakalım eğerz adet olmazsam o zaman bi test daha yaparım, inşallah canım hayırlısıyla gelmiştir meleğim...

günaydın kızlar:)

hayırlı cumalar

Günaydan canım benim sanada haylırlı cumalar.. :)

Günaydin, hayirli cumalar... cok kötü bi gece gecirdim anneannemi kaybettik bütün gece annemin yanindaydim zor sakinlestirdim anne kac yasinda olurs aolsun anne iste, tutturdu annem ölmemistir yalan söylüyolar ben neden almanyaya geldim annemin yanina gitmek istiyorum diye.. offf gurbette olmak ne zormus annem belki cenazesine bile yetisemiycek, dün gurbette yasamanin ne kadar zor oldugunu anladim...allah mekanini cennet eylesin anneannem...

Carizmacım çooook üzüldüm inan, gurbatlik evet çok Allah hepinize sabırlar versin özellikle de annene canım seni öpüyorum...

Canımmm başın sağolsun.Rabbim mekanını cennet eylesin.Eee anne bu üzülünmez mi kaç yaşında olursa olsun Rabbim sana ve ailene sağlıklı ve hayırlı bir ömür versin

Günaydın kızlar hayırlı cumalar...Rabbim bu mübarek ayda ve günde dualarımızı kabul etsin inş

günaydın canım, sana da hayırlı cumalar...

duana da amiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnn diyorum:)

öyle valla allahtan gecen haft akonustum helallesmistim anneannemle annemde ögleden snra konusmus gece vefat etti annesi, cok cekmedi allahtan

ne güzel, en azından güzellikle konuşmuşsunuz, hellleşmişsiniz. mekanı cennet olsun...

Günaydın canım sanada hayırlı cumalar,

Kızlar bugün size fazla takılamıycam ders çalışmam lazım, dün kendimi sınav yaptım durum çok parlak değil :cry:

Ders çalışmam lazım ve bundan sonra karar aldım çok acil bir işim olmazsa günde en az bir saatimi ders çalışarak geçirmeye :rtfm:

Son düzenleme:
Geri