Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

günaydın tatlı hamişlerim...
sizler ve bebişleriniz nasıl bakiiim....
benim adetede 2 gün kaldı merakla bekliyorum umutsuzum ama olsun....
gunaydın azade ıyıyım ben sen nasılsın?dur bakalım gunun gelmeden strese gırme olurmu?hıc ummadıgın anda gelıyor bebısler zaten:)

günaydın canım seni gördüğüme sevindim nasılsın bebişin nasıl
bende senı gordugume sevındım canım....ıyıyım sagol sen nasılsın canım?bebıs ıyıdır galıba sesı cıkmadıgı ıcın anlayamıyorum......ınsallah ıyıdır:)
neyaptın seker kontrolunu?okuyamadım...

bende senı gordugume sevındım canım....ıyıyım sagol sen nasılsın canım?bebıs ıyıdır galıba sesı cıkmadıgı ıcın anlayamıyorum......ınsallah ıyıdır:)
neyaptın seker kontrolunu?okuyamadım...

ben de iyiyim çok şükür canım, sadece günden güne ağırlaşıyorum ve rahime baskı yapıyor kızım. iyidir iyidir kuzucuğun, yakında tekmelemeye başlar zaten :)

canım ikinci yüklemede sadece bir değer yüksek çıktı. toplamda 4 değer var. doktorum normal dedi ama 2 hafta sonra yine görmeliyim dedi. öff dr um çok pimpirikli yaaa :)

sizin cinsiyet kesinleşti mi?

bu arada geçmiş doğum günün kutlu olsun canım, eşinle ve bebişinle beraber daha nice mutlu yıllar geçirirsiniz inşallahhhhhhh

ben de iyiyim çok şükür canım, sadece günden güne ağırlaşıyorum ve rahime baskı yapıyor kızım. iyidir iyidir kuzucuğun, yakında tekmelemeye başlar zaten :)

canım ikinci yüklemede sadece bir değer yüksek çıktı. toplamda 4 değer var. doktorum normal dedi ama 2 hafta sonra yine görmeliyim dedi. öff dr um çok pimpirikli yaaa :)

sizin cinsiyet kesinleşti mi?

bu arada geçmiş doğum günün kutlu olsun canım, eşinle ve bebişinle beraber daha nice mutlu yıllar geçirirsiniz inşallahhhhhhh
ah nerdeeeeeee o tekmeler dort gozle beklıyorum ınan:)
canım sagol ınsallah.....
bayram oncesı gıtmıstık sordum degısıklık varmı dıye doktora yok dedı kızımız oturuyor dedı.....degısımez heralde bundan sonra:)hem otursun orda hanım hanım degısmesın degıl mı?
olsun canım ya baksın doktor.....ıyı olur en azından kesınlesmıs olur onun da ıcı rahat eder....bosver ayrıntıcı doktor ıyıdır bence.....ben oyle olunca:)

Son düzenleme:
ah nerdeeeeeee o tekmeler dort gozle beklıyorum ınan:)
canım sagık ınsallah.....
bayram oncesı gıtmıstık sordum degısıklık varmı dıye doktora yok dedı kızımız ouruyor dedı.....degısımez heralde bundan sonra:)hem otursun orda hanım hanım degısmesın degıl mı?
olsun canım ya baksın doktor.....ıyı olur en azından kesınlesmıs olur onun da ıcı rahat eder....bosver ayrıntıcı doktor ıyıdır bence.....ben oyle olunca:)

benim net tekmeler 21. haftda başlamıştı, o gün bu gündür durmuyorrr :) inşallah sağlıklı sıhhatli olsunlar....
oooo çok sevindim, kızımın hemcinsleri çoğaldı :) burası prensesler bölümü gibi oldu :)

e ben de öyleyim... ben ayrıntıcııııı dr ayrıntıcııııı :) neyse herşey yolunda gitsin inşallah da ne yapalım katlanırız.

benim net tekmeler 21. haftda başlamıştı, o gün bu gündür durmuyorrr :) inşallah sağlıklı sıhhatli olsunlar....
oooo çok sevindim, kızımın hemcinsleri çoğaldı :) burası prensesler bölümü gibi oldu :)

e ben de öyleyim... ben ayrıntıcııııı dr ayrıntıcııııı :) neyse herşey yolunda gitsin inşallah da ne yapalım katlanırız.
evet canım oyle tabı...bısey sorcam sana aşılar baslıyor ya hanı bızım kac tane vurulcak?sadece tetanoz degılmı?bu konuda ecık bılgı ver bakayım:)

Geri