Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

selam canımmmm olsun olsun gel beraber olsun :)
valla bende sevindim, haberli gibi geldik.
iyiyiz canım sen nasılsın
ıyıyım canım.....bebısı gordum,agrılarım gectı cok sukur ıyıyız....bu arada yazmayı unutmusum....kılolar baslamıs...veeeeeee......1 kılo daha almısım.....toplamda 2kılo oldu sımdılık bakalım sonuna kadar neolcak:)

sızı gordum daha ıyı oldum canım....bugun sabahtan aksama kadar hastanedeydım.....üç gundur kalbımın uzerınde agrı vardı bırde sol kolumda uyusma....pımpırıklendım kardıyolojıye gıttım,ordan nörolojı ordan da bebısı gormeye... neysekı sorun cıkmadı gebelıkte normalmıs dedıler....hastaneyle kardes olduk nerdeyse:)cok sukur ıyı teyzesı kızım....mıdesı,bobreklerı,ellerı her yerı olusmus...hatta bır hafta gelısımı ılerdeymıs.....keyfı yerındeydı sıpanın:)
gunu boyle gecırdım canım sen nasılsın ?

Uyyy uyyy yesin onu teyzesi, midesi. böbreği de oluşmuş napim yarabbim :dancing: olsun canım git yinede sık sık kontrolde fayda var, ne olur ne olmaz Allah korusun... vur tahtalara taktaktak :)

iddia şans oyunu gibi :) :) :)
heheheeee kocalarımız sayemizde uzman oldu :)
iyi hadi bu sefer de öyle olsun, sonra dediğimi yapmadık demesin. inşallahhhhhhh tezleri tutar

İnşallah canım, ama çok komik dimi, bide çıktık burda eczanelerde ovulasyon testi aradık, bulamadık bi yerde var çok pahalıydı, gittigidiyordan sipariş verdim bende.. bide onu istedi doçentimiz :)

ıyıyım canım.....bebısı gordum,agrılarım gectı cok sukur ıyıyız....bu arada yazmayı unutmusum....kılolar baslamıs...veeeeeee......1 kılo daha almısım.....toplamda 2kılo oldu sımdılık bakalım sonuna kadar neolcak:)

oh oh maşallahhhh size.... kızının heryeri oluşmuş allah nazarlardan esirgesin.
o kilolar vazgeçilmez birşey malesef. benim de toplamda 9 kilo oldu. tecrübeli anneler oldukça iyi diye yorumluyorlar. inşallah benden çok bebişim besleniyordur. benim artık son 2 ay kaldı yaaa daha da kilo alırım herhalde :)

Uyyy uyyy yesin onu teyzesi, midesi. böbreği de oluşmuş napim yarabbim :dancing: olsun canım git yinede sık sık kontrolde fayda var, ne olur ne olmaz Allah korusun... vur tahtalara taktaktak :)
evet ama bu sefer cok hareketlı degıldı nazlı hanımın....az hareket ettı...doktor tık tık vurdu gobegıme bırden zıpladı okadar....bı arada ellerını gordum....
dedım artık hareket etsın bır ıkı hafta daha bekle dedı doktor....ınsallah cok surmez nazlı kızımın......
evet canm ya olmayan hastalıklar türedı neysekı bunlar gebelıkten dolayıymıs......ıcım rahatladı.....

oh oh maşallahhhh size.... kızının heryeri oluşmuş allah nazarlardan esirgesin.
o kilolar vazgeçilmez birşey malesef. benim de toplamda 9 kilo oldu. tecrübeli anneler oldukça iyi diye yorumluyorlar. inşallah benden çok bebişim besleniyordur. benim artık son 2 ay kaldı yaaa daha da kilo alırım herhalde :)
sagol canım(masallahhhh)
evet bende dedım aynen bebıs beslensın de artık napalım olcak....normalı ayda 2 kıloymus oyle dedı doktorumuz ama bakalım neolacak...
artık cok az demeden bu donemı atlatacagız....ınan doktor ıyı dedıkce hıcbısey gelmedı aklıma yeterkı ıyı olsunlarda kıloları verıcez artık.....
sen nasılsın canım?tekmeler ne alemde?:)

Geri