Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

herkese günaydın kızlar
dün meleğimizi gördük maşallah bayağı büyümüş başı gövdesi belli oluyor artık çok şükür....
ultrasona göre 8+3 olmuşuz..dr herşey normal dedi ayyyy çok müthiş bir duygu bu Rabbim tüm isteyenlere en yakın zamanda nasip etsin inşallaaah
sürekli mide bulantım olduğu için dr istersen bulantı fitili vereyim dedi ama istemedim aranızda kullanan varmı canlar..
neyse güzeller ben ufaktan ufaktan kaçayım müsait oldukça girmeye çalışırım öpüyorum herkesi
gunaydın canım....çok sukur cok sevındım.....dıkkat et kendıne yorma ayakta da cok kalma sakın....uzat ayagını yattt olurmu....gorusuruz her fırsatta gel bızler burdayız....

herkese günaydın kızlar
dün meleğimizi gördük maşallah bayağı büyümüş başı gövdesi belli oluyor artık çok şükür....
ultrasona göre 8+3 olmuşuz..dr herşey normal dedi ayyyy çok müthiş bir duygu bu Rabbim tüm isteyenlere en yakın zamanda nasip etsin inşallaaah
sürekli mide bulantım olduğu için dr istersen bulantı fitili vereyim dedi ama istemedim aranızda kullanan varmı canlar..
neyse güzeller ben ufaktan ufaktan kaçayım müsait oldukça girmeye çalışırım öpüyorum herkesi
unuttum yazmayı canım...bulantılarım ıcın doktor ılac yazacaktı ozamanlar ben ıstememıstım......ılac yada fıtıl kullanmadım ben kendı halınde bıraktım 4 hafta surdu toplamda ama ben ıcmedım hısbısey nekadar mahvolsamda.....eger cok kotu olursan dayanamayack kadar bır kere dene ıstersen.....

bulantılarım geçti çokk şükürr, 13cü haftaya kadar sürdü, şimdi iyiyim okul açıldı oğlanın peşindeyim bu hafta...

İzgil kaçtı gene konuşamadık , küsücem valla artık , beni görünce mi kaçıyor bu kızz????????????????
kolay gelsın sana.....sabahcı mı oglun?
evet yaa zaten gırmıyor ne zamandır bende ılk denk geldım dıye sevınmıstım ama gıttı....bu ara tenha burası zaten....

kolay gelsın sana.....sabahcı mı oglun?
evet yaa zaten gırmıyor ne zamandır bende ılk denk geldım dıye sevınmıstım ama gıttı....bu ara tenha burası zaten....

yok canım öğlenci oğluşum , dün bütün gün ayakta peşindeydim bu gün servisle gidecek ama ben de peşine gideceğim :)
İzgille bende çok uzun zamandır konuşamıyorum , ben de pek giremiyorum maalesef , ben 15 haftalık oldum ama hareket hissetmiyorum ,çok nadir belki.Ayşegülü çok merak ediyorum neler oldu acaba ? İnşaallah kötü bir şey yoktur.

sen kaç hafta oldun?

Geri