Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

kızlar ben sabah yaptım teste sılık cıktı 7 gn gecmesıne rağmen nıye sılık cıyor kızlar kafam karıştı hamıle olabılırmıyım yardım edın

ya millet benim oğlumun kolik halleri yüzünden bir türlü giremedim nete bırakın neti hayat durdu benim için 3 ay nasıl geçti ama bi gelin bana sorun ama çok şükür şimdi rahatız..birine beddua edecekseniz gazlı bebeğin olsun demek herhalde en kötüsü..yalnız olduğum için öyle zorlandımki...şimdi anneliğin tadını çıkarıyorum forumu çok özledim yaaa

ya millet benim oğlumun kolik halleri yüzünden bir türlü giremedim nete bırakın neti hayat durdu benim için 3 ay nasıl geçti ama bi gelin bana sorun ama çok şükür şimdi rahatız..birine beddua edecekseniz gazlı bebeğin olsun demek herhalde en kötüsü..yalnız olduğum için öyle zorlandımki...şimdi anneliğin tadını çıkarıyorum forumu çok özledim yaaa

canım benım okudum bebegın baya zor bır bebek olmus ama neysekı atlattın bende son zamnlarımdayım dogumuma az kaldı hayırlısı ıle ınsallah kucagıma alırım çok heyecanlıyım bende özlüyorum eskı zamnlarımızı ınsallah yıne hep bırlıkte oluruz tatlım

Geri