Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

hanamm gülyüzlüde burdaymıışşşşşş bebem yeni görüom senii
pirenses bende pkoluydum canım 3 ay yumurtlamamıştım sonra yumurtlamışımki normal yoldan hamiş kaldım pko takılcak bişi değil o evladiyelik bi durum genetik yanii
meraba güzellik evet hayatim yeni geldim nasilsin kuzum iyimisin :)

kan testi yaptırmıcam perşembe gunu eşım dk gıdelım dıyom ben gıtmıyom bır daha test yapıp sonra gıtcem

inşallah canım bak ben bu ay hamışsem bal corek otu tarcın yedım 10 kadar bıde hurma cok yedım bıde sen dene canım

evet gectı ayın 20 mısındeydı benım duzensız oluyor puko var dun test yaptım sılık cıktı normal yolla hamiş kalcamı sanmıyom dk yumurtlama catlama olmuyor demişti ama kasık larımda batma acıma goğuslerım acıyor nebıleyım ya

hımm denerim tatlım inş hamişsinidr inşallahhhhhhhhhhhhhhhhh canım gönülden istiyorum bunu

ahhh bebeğim çok özlemişim senii hey yavrumm gel banaaaa gel annenin şevkatli kollarına bi saram seni :D hahaha :deli:

aç kollların geliyomm kuşummmmmmmm sen çok yaşa emiiii

amin canım ablanda sılıkmı cıktı sonra hamişmı oldu hadı anlat kız
evet tatlim ayni dedikleriniy asadi her yapmasinda silik cikti sonra kan testi yapti onunla ortaya cikmistii bide düsünsene doktorlarda yok hamis degilsin diyordu test bi avr gösteriyor bide yok gösteriyordu en sonunda kan yoluyla ortaya cikmisti bence sende yap en kisa zamanda

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİMMMMM

:Laie_23:Regl Zamani Geçen Arkadaşlarımızın listesi:Laie_23:

Pirenses.............................20 Eylül

:yumurta:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi :yumurta:

Gizemli kıs............................2 Ekim
Lalezar................................5 Ekim
Cey82..................................5 Ekim
Ecce ...................................6 Ekim
Dilara1................................6 Ekim
Lara74.................................7 Ekim
Ela naz .............................15 Ekim
Şimall............................... 16 Ekim
Azade...............................17 Ekim
Gülker..............................18 Ekim
Semre...............................20 Ekim
Sılam_nisa...........................22 Ekim
Dentnurse..........................23 Ekim
Sabırsızım..........................25 Ekim

2010 ANNE ADAYLARI bebisim

Şubat ANNE ADAYLARI
niisam ..................................... 7 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Selzeh .................................... 20 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:

MART ANNE ADAYLARI
Ruzgarim ................................ 4 Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
ayselalper .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
yns_ysmn .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
meryem214434 .......................... Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

NİSAN ANNE ADAYLARI
mrs.m. .................................. 6 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
aslıgökçe ........................... 27 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

MAYIS ANNE ADAYLARI
Mimozaçiçeği ........................... Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil..................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:

HAZİRAN ANNE ADAYLARI
papatyammm....................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ....................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

TEMMUZ ANNE ADAYLARI
Bilgemelek ......................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi süperrrrrrrrr) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa.........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

AĞUSTOS ANNE ADAYLARI
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil.......................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Lovely ..................................25 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Pekar..........................................Ağu stos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül...........................30 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

EYLÜL ANNE ADAYLARI
Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ............................... 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:<!-- google_ad_section_end -->

ayy cnm benim kıyamam sana üzülme inş birdaki aya iyi calışırsın hamile kalırsın aminnnnnnnnnnnnnn.tüm kalbimle bunu istiyorum

canım benim samimiyetine yürekten inanıyorum.
çok çalışıyorum hakketten ama iş çalışmayla bitmiyor ki. demek ki hayırlısı böyleymiş diye sakin olmaya çalışıyorum:(
patlamaya hazır bir bomba gibiyim. bişey olsa da avazım çıktığı kadar bağırsam, ağlasam, bişeylere vursam kırsam diye fırsat kolluyorum.

bu akşam eve gidene kadar iyi olmalıyım. bitanecik kocamı da üzmek istemiyorum:(

Geri