Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

arkadaşlar iyi akşamlar.ben bişey sormak istiyorum.ben yaklaşık 5 aydır deniyorum ama hamile kalamadım.ve rahim filmi çektirdim hormon testi yaptırdım.eşimde problem yok benimde prolaktinim biraz yüksek çıktı.hiç tanıdığınız varmı prolaktini yüksek çıkıp hamile olan.

arkadaşlar iyi akşamlar.ben bişey sormak istiyorum.ben yaklaşık 5 aydır deniyorum ama hamile kalamadım.ve rahim filmi çektirdim hormon testi yaptırdım.eşimde problem yok benimde prolaktinim biraz yüksek çıktı.hiç tanıdığınız varmı prolaktini yüksek çıkıp hamile olan.
arkadaşım aynı sorun bende cıktı ama benimkini dostinex diye bir ilacla düşürdüler 4 günde 1 yuttum ama bana dr düşmezse hamile kalmaya engel dedi halk arasında südün koruyor denilir dedi hamile kalman zorlaşır demişti bende şimdi son rahim filmi cekilecek nasıl zormu cektirmek

bebiş çokmu yordu annesini bugün aman dinlen canım yorma kendini çok iyiyim bende nolsun işte canım

yok ya hastaneye gidip gelmek yordu:.2 araba değiştirip gidiyorum.tam 7 ayım bitti bugün.8e girdik olacak o kadar

inşallah hayırlısı olur arkadaşım yoruldum yaaa allah yardım etsin bebek istiyen herkeze zor işmiş yaaa buda rahim filmi isterse care yok hemen cektiricem artık

canım ben rahim filmi çektiğim ay hamiş kaldım biliyorsun.çekinme çekmekten çek bence

arkadaşım öyleydi kızı oldu ama detaylarını bilmiyorum.yani ne tedavi gördüğünü

Geri