Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

Kızlar merhaba durumumdan sizleri haberdar etmek istedim ;
biz bu gün doktora gittik doktora adetimin 3.günü olduğunu söyledim ve muayene edelim dedi muayene sonucunda sende hiçbir sorun olacağını düşünmüyorum çünkü düzenli adet senin sağlığının belirtisi dedi daha önceden yaptırdığım hormon testlerindede bir sıkıntı olmadığını söyledi ve eşime dönerek size sperm testi yapmalıyız dedi eşimde gayet normal karşıladı ve olur dedi yarın laboratuvara gitcek ve benim yanında gitmemi istemiyor...eve geldiğimizden beridir suratı düşük canım benim yaa tarifsiz korkuları var birsürü yeri araştırdı sperm yokluğu , sperm azlığı, sperm hareketsizliği baktıda baktı ...hep sorun olduğunu düşünüyo ama bence bir sorun olmayacak sonuca göre doktor bir yol haritası çizeriz dedi ...
nolur dua edin kızlar dualarınıza ihtiyacım var :uhu:

bitanem allahın izniyle eşinde turp gibi çıkcak sıkma canını sen dualarım seninle

:Laie_23:Regl Zamani Geçen Arkadaşlarımızın listesi:Laie_23:

:yumurta:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi :yumurta:

Gizemli Kıs...........................2 Ekim
Lalezar................................5 Ekim
Cey82..................................5 Ekim
Ecce ...................................6 Ekim
Dilara1................................6 Ekim
Lara74.................................7 Ekim
Ayşegüüll.............................8 Ekim
Ela naz .............................15 Ekim
fikrimin ince gülü............................16Ekim
Şimall............................... 16 Ekim
Azade...............................17 Ekim
Gülker..............................18 Ekim
Semre...............................20 Ekim
Sılam_nisa..........................22 Ekim
Dentnurse..........................23 Ekim
Sabırsızım..........................25 Ekim

2010 ANNE ADAYLARI bebisim

Şubat ANNE ADAYLARI
niisam ..................................... 7 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Selzeh .................................... 20 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:

MART ANNE ADAYLARI
Ruzgarim ................................ 4 Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
ayselalper .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
yns_ysmn .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
meryem214434 .......................... Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

NİSAN ANNE ADAYLARI
mrs.m. .................................. 6 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
aslıgökçe ........................... 27 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

MAYIS ANNE ADAYLARI
Mimozaçiçeği ........................... Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil..................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:

HAZİRAN ANNE ADAYLARI
papatyammm....................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ....................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

TEMMUZ ANNE ADAYLARI
Bilgemelek ......................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi süperrrrrrrrr) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa.........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

AĞUSTOS ANNE ADAYLARI
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil.......................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Lovely ..................................25 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Pekar..........................................Ağu stos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül...........................30 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

EYLÜL ANNE ADAYLARI
Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ............................... 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->

<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->

:Laie_23:Regl Zamani Geçen Arkadaşlarımızın listesi:Laie_23:

:yumurta:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi :yumurta:

Gizemli Kıs...........................2 Ekim
Lalezar................................5 Ekim
Cey82..................................5 Ekim
Ecce ...................................6 Ekim
Dilara1................................6 Ekim
Lara74.................................7 Ekim
Ayşegüüll.............................8 Ekim
Ela naz .............................15 Ekim
fikrimin ince gülü............................16Ekim
Şimall............................... 16 Ekim
Azade...............................17 Ekim
Gülker..............................18 Ekim
Semre...............................20 Ekim
Sılam_nisa..........................22 Ekim
Dentnurse..........................23 Ekim
Sabırsızım..........................25 Ekim

2010 ANNE ADAYLARI bebisim

ŞUBAT ANNE ADAYLARI
niisam ..................................... 7 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Selzeh .................................... 20 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:

MART ANNE ADAYLARI
Ruzgarim ................................ 4 Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
ayselalper .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
yns_ysmn .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
meryem214434 .......................... Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

NİSAN ANNE ADAYLARI
mrs.m. .................................. 6 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
aslıgökçe ........................... 27 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

MAYIS ANNE ADAYLARI
Mimozaçiçeği ........................... Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil..................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:

HAZİRAN ANNE ADAYLARI
papatyammm....................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ....................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

TEMMUZ ANNE ADAYLARI
Bilgemelek ......................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi süperrrrrrrrr) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa.........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

AĞUSTOS ANNE ADAYLARI
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil.......................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Lovely ..................................25 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Pekar..........................................Ağu stos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül...........................30 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

EYLÜL ANNE ADAYLARI
Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ............................... 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->

EKİM ANNE ADAYLARI

kızlar haydi ekim ayını çoşturun yaaaaaaaaaaaaa
sevinelim burda hepiniz için inşallah tüm kalbimle dua ediyorumrabbim sizi buayda hayırlısyla anne adayı eylesin inşallah

selam kızlar,
bir süredir uğrayamadım buraya şimdide kısa yazacağım , akşam misafire hazırlık yapıyprum, merak eden olduysa bir sıkıntımız yok şükür,gelen gidenden fırsat olmadı,pazartesi dr.a gittik %90 erkek ama haftaya tekrar bakalım dedi,bağdaş kurup ellerini kucağına koymuştu emin olamadı.
AYŞEGÜLÜM gelmiş gördüm ama okuyamadım eskileri, herkes iyidir umarım,hepinizi öpüyorum canlarım ,kısmetse cuma yazarım ...

canım az önce doktordan geldim kan testi istedi yanii ultrasondan baktı yumurtan çatlamış dedi adet olman gerekiyodu dedi hamile olabilirsin dedi bende dedim idrar testi yaptım negatif dedim idrar testine fazla güvenme dedi valla şaşırdım yaaa inşallah hamileyimdir canım yaaaa

ayyy inş hamişsinidr bitanemmmmmmmmmmm inşallah

Kızlar merhaba durumumdan sizleri haberdar etmek istedim ;
biz bu gün doktora gittik doktora adetimin 3.günü olduğunu söyledim ve muayene edelim dedi muayene sonucunda sende hiçbir sorun olacağını düşünmüyorum çünkü düzenli adet senin sağlığının belirtisi dedi daha önceden yaptırdığım hormon testlerindede bir sıkıntı olmadığını söyledi ve eşime dönerek size sperm testi yapmalıyız dedi eşimde gayet normal karşıladı ve olur dedi yarın laboratuvara gitcek ve benim yanında gitmemi istemiyor...eve geldiğimizden beridir suratı düşük canım benim yaa tarifsiz korkuları var birsürü yeri araştırdı sperm yokluğu , sperm azlığı, sperm hareketsizliği baktıda baktı ...hep sorun olduğunu düşünüyo ama bence bir sorun olmayacak sonuca göre doktor bir yol haritası çizeriz dedi ...
nolur dua edin kızlar dualarınıza ihtiyacım var :uhu:

oyyy canım benim duarım seninle bizde yaşadık o korkuyu çok iyi bilirim benim eşimde çok korktu ama hastaneden gelişi muhteşemdi benim çocuğum oluyomuş diye nasıl sevindi eminim ki senin eşin de öyle mutlu dönücek hastaneden allahıma senin için dua edicem inş eşin çokk sağlıklıdır hiç bir problem yoktur güzelimm

selam kızlar,
bir süredir uğrayamadım buraya şimdide kısa yazacağım , akşam misafire hazırlık yapıyprum, merak eden olduysa bir sıkıntımız yok şükür,gelen gidenden fırsat olmadı,pazartesi dr.a gittik %90 erkek ama haftaya tekrar bakalım dedi,bağdaş kurup ellerini kucağına koymuştu emin olamadı.
AYŞEGÜLÜM gelmiş gördüm ama okuyamadım eskileri, herkes iyidir umarım,hepinizi öpüyorum canlarım ,kısmetse cuma yazarım ...

canımm merak ediyodum bende seniii haber verdiğin iyi oldu çok yorma kendini kolay gelsinn kuzumm allah gönlüne göre versin inşşş çok öpüyorum seni

Geri