Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

Merhaba kızlar doktordan geldik eşim öğleden sonra sperm verdi ve çok şükür tahliller çok iyi çıktı bendede eşimdede hiçbir sorun yokmuş doktor yumurta sayısını artırmak için klomen verdi her ay 1den fazla yumurtlama olmasını sağlarmış öle dedi üç ay kullancakmışım eğer gebelik olmazsa aşılama dedi ama büyük bir ihtimal aşılamaya gerek kalmaz dedi bakalım nasibimiz ne olacak :)
kızlar klomen kullananlar varsa aramızda bilgi verirmisiniz :)

canım herşeyin hayırlısı olsun yanlız fazla ümitlenmemeni isterim çünkü klomen artı çatlatma iğnesini 4ay kullandım ama sonuç alamadık eşimdede bendede sorun olmadığı halde yarın aşılamaya gidiyoruz inş hayırlı haberlerle geri gelirim.ben sonuç alamadım ama alanlarda var tabiki inşallah meleğin seni fazla bekletmez

iyiyim bende iş yerindeyim işte canım amin amin yarın regl günüm bakalım nolcak merakla bekliyorum öyle bişey olursa devamıda gelir inş bekleyenler için

[ı]meleklerim nolur bana dua edin yarın regl günüm ve olmayım inş hamileyimdir [/ı]
Allhım inşallah meleğini göndermiştir hakkında hayırlısı canım :)

bebeğim,
güzel yavrum,
canımın canı oglum
daha dün gibi seninle müjdelendiğim gün,
saatlerce gözyaşlarımın akıp yüreğimi yeşerttiği gün...
hayatımın tazelendiği, hücrelerimin sanki bir bir nefes aldığı gün...
bu nimetin şükrünü nasıl eda edeceğimi bilemediğim gün...
aylar geçirmişiz birlikte meleğim,
sen içimde büyüyorsun,
ve benim her hareketinde ilk defaymış gibi yeniden çarpıyor yüreğim...
az kalmış kavuşmamıza boncuk gözlüm,
seni sarmama, kokunla karışmama, yüzüne bakmaya doyamacağım günlerle buluşmamıza az kalmış,
seni nasıl bir aşkla sevdiğimi ben bile bilmiyorum,
gel de bak gözlerime, sen anla güzel yavrum
çok duygulandım varya nekadar güzel.. :uhu:
Allahım hayırlısıyla gönderir oğlunu inşallah sağlıklı ve hayırlı bir evladın olur :)

canım herşeyin hayırlısı olsun yanlız fazla ümitlenmemeni isterim çünkü klomen artı çatlatma iğnesini 4ay kullandım ama sonuç alamadık eşimdede bendede sorun olmadığı halde yarın aşılamaya gidiyoruz inş hayırlı haberlerle geri gelirim.ben sonuç alamadım ama alanlarda var tabiki inşallah meleğin seni fazla bekletmez
pembedüş bana doktor sadece klomeni verdi ve aşılama iğne felan olmayacak yani ben çok rahatım ama fazla yumurta oluşması döllenmenin şansını artırır buda inşallah bizde sonuç verir seninde inşallah bebeğin gelir ve beklemekten yorulan yüreğin şenlenir :)

:Laie_23:Regl Zamani Geçen Arkadaşlarımızın listesi:Laie_23:

:yumurta:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi :yumurta:

Gizemli Kıs...........................2 Ekim
Lalezar................................5 Ekim
Cey82..................................5 Ekim
Ecce ...................................6 Ekim
Dilara1................................6 Ekim
Lara74.................................7 Ekim
Ayşegüüll.............................8 Ekim
Ela naz .............................15 Ekim
fikrimin ince gülü............................16Ekim
Şimall............................... 16 Ekim
Azade...............................17 Ekim
Gülker..............................18 Ekim
Semre...............................20 Ekim
Sılam_nisa..........................22 Ekim
Dentnurse..........................23 Ekim
Sabırsızım..........................25 Ekim

2010 ANNE ADAYLARI bebisim

Şubat ANNE ADAYLARI
niisam ..................................... 7 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Selzeh .................................... 20 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:

MART ANNE ADAYLARI
Ruzgarim ................................ 4 Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
ayselalper .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
yns_ysmn .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
meryem214434 .......................... Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

NİSAN ANNE ADAYLARI
mrs.m. .................................. 6 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
aslıgökçe ........................... 27 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

MAYIS ANNE ADAYLARI
Mimozaçiçeği ........................... Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil..................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:

HAZİRAN ANNE ADAYLARI
papatyammm....................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ....................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

TEMMUZ ANNE ADAYLARI
Bilgemelek ......................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi süperrrrrrrrr) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa.........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

AĞUSTOS ANNE ADAYLARI
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil.......................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Lovely ..................................25 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Pekar..........................................Ağu stos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül...........................30 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

EYLÜL ANNE ADAYLARI
Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ............................... 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->

pembedüş bana doktor sadece klomeni verdi ve aşılama iğne felan olmayacak yani ben çok rahatım ama fazla yumurta oluşması döllenmenin şansını artırır buda inşallah bizde sonuç verir seninde inşallah bebeğin gelir ve beklemekten yorulan yüreğin şenlenir :)

amin sağol ama zaten aşılama klomenden fayda göremezsen ozaman aşılamaya geçiliyor benim 4 ten fazla yumurtam oluştuğu halde olmadı ama kısmet tabiki

amin sağol ama zaten aşılama klomenden fayda göremezsen ozaman aşılamaya geçiliyor benim 4 ten fazla yumurtam oluştuğu halde olmadı ama kısmet tabiki
evet canım nasibimizde ne varsa o olur benim içimin rahat olmasının sebebi ben astım hastası olduğum için 13 yaşından beridir ilaç kullanıyorum eşimde şeker hastası günde dört defa insülin vururluyor ve benim yumurta sorunum olmadığını bilmek hormonların iyi çalışması ve eşiminde sperm sorunu olmayınca kafam acayip rahatladı ondan umutluyum :)

canım çok şükür iyiyim biraz mide bulantısı var :) oda normalmiş ben 3 yıllık evliyim canım 1 yıldır bebek istiyoz sizde durumlar ne ?

bizde 3 yıllık evli sayılırız az kaldı 3. yılımıza girmeye:) biz 2,5 senedir istiyoruz olmuyor ama hiç birzaman ümidimi kesmiyorum.biliyorum ki rabbim her isteyene dileğini verir.yeterki samimi isteyelim

Geri