Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

canım benim çıkma vaktim geldi görüşürüz tatlım kendine iyi bak iyi akşamlar.. :)

HTML:
amannn kompleksli herif......bir de bazı erkekler kadınlar espri sever diye böyle afedersin ama içine ediyorlar. sen de ona espri yapar gibi laf sok en iyisi ancak öyle rahatlarsın.
boşver sinirlenme ama müdahale et, sessiz kaldıkça devam edecektir.

O kendince beni kızdırmaya çalışıyor, valla ona laf söylemem iki katını söyler beni iyicene zıvadan çıkarır, en iyisi hiç muhatap olmamak,
Hadi tatlım bybyyy..

canım benim çıkma vaktim geldi görüşürüz tatlım kendine iyi bak iyi akşamlar.. :)

tamam tatlım görüşürüz yine kafana takma

selam kızlar nasılsınızzz..mrs m canım hamişlik nasıl gidiyor

selma canım nerelerdesin sennnn iyi çok şükür sen nasılsın

O kendince beni kızdırmaya çalışıyor, valla ona laf söylemem iki katını söyler beni iyicene zıvadan çıkarır, en iyisi hiç muhatap olmamak,
Hadi tatlım bybyyy..
anladım canım o zaman hiç bulaşma :)

bende iyiym şükürler olsun dün doktordaydık 1600 gr olmuş bizim ufaklık sence iyimi kilosu bana biraz düşük geldide..senin nekadarlık oldu.

selam yazacağıma selam yazmışım pardon canım :)

canım ben en son 30 haftadayken gittim benim kızımın kilosu da 1600 gr çıkmıştı ve dr gayet iyi olduğunu söyledi. sen de 30. haftadasın tamam işte. bu haftada en az 1400 gr olmalıymış. düşük değil yani merak etme. haftaya perşembe tekrar gidicez, o zaman 33. haftada olucaz bakalım ne kadar artmış olacak.
ben de bazen endişeleniyorum, acaba besleyemiyorum mu falan diye ama daha ne yapabiliriz ki.

selam yazacağıma selam yazmışım pardon canım :)

canım ben en son 30 haftadayken gittim benim kızımın kilosu da 1600 gr çıkmıştı ve dr gayet iyi olduğunu söyledi. sen de 30. haftadasın tamam işte. bu haftada en az 1400 gr olmalıymış. düşük değil yani merak etme. haftaya perşembe tekrar gidicez, o zaman 33. haftada olucaz bakalım ne kadar artmış olacak.
ben de bazen endişeleniyorum, acaba besleyemiyorum mu falan diye ama daha ne yapabiliriz ki.
doğru söylüyosun valla..ne biliyim işte endişeleniyorum ya yeteri kadar kiloya ulaşamazsa diye...sen izne çıktınmı? hazırlıklar nasıl gidiyor peki...bide normalmi düşünüyosun doğumu doktorun bilgi verdimi bana daha erken dedi onu konuşmak için.ama şimdilik herşey normal gözüküyor dedi..çok soru sordum galiba

doğru söylüyosun valla..ne biliyim işte endişeleniyorum ya yeteri kadar kiloya ulaşamazsa diye...sen izne çıktınmı? hazırlıklar nasıl gidiyor peki...bide normalmi düşünüyosun doğumu doktorun bilgi verdimi bana daha erken dedi onu konuşmak için.ama şimdilik herşey normal gözüküyor dedi..çok soru sordum galiba

endişelenmek doğal galiba :) ben de aynı durumdayım
canım 32. haftada olduğuma dair rapor alıp okula verdim ama izne çıkmadım. 5 haftayı doğum sonrasına aktardım. bu yüzden kurban bayramına kadar çalışıcam, sonra zorunlu 3 haftalık iznimi kullanıcam. herhalde o aralar kızım gelir :)

hazırlıklar bitti gibi canım... annem geldi, kıyafetlerini yıkayıp ütüledik, çantasını hazır ettik. ne olur ne olmaz diye. yatağını da kurduk.

ben normal doğum istiyorum tabi eğer bir sorun çıkmazsa. son gittiğimizde dr bebeğin başı aşağıda, şu anda normal görünüyor dedi. bakalım sonuna kadar böyle giderse inşallah normal olacak.

sor sor :) sen neler yaptın

Geri