Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

iyi akşamlar arkadaşlar

ben hala hasta olmadımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm. ne adet belirtisi var nede gebelik belirtisi . hiç birşey yok . gebelik testi bir silik çıkıyor bir çıkmıyor. bu arada gebelik testi bebe time 1.5-2 tl lik bir test

semrecim bence artık git bi doktora.neredeyse bi hafta oldu.evde yapılan teslter herzaman doğru sonucu vermeyebiliyor.ki silik çıkıyorda diyorsun.kan testi yaptır.nasıl duruyosun ayrıca hayret valla.ben bi gün geçse heyecanlanıyorum.hemen hassas testlerden alıyorum.sonu hüsran oluyor o ayrı konu.hadi git artık ta bi kan testi yaptır.

Malesef bende kirmizi karti yedim.. Hayirlisi.. cok yoruldugumu hissediyorum su anda.. keske bu bebek dusuncesini aklimdan cikartip atmanin bir yolu olsa..

Allahim bekleyen herkese sabirlar versin.. opuyorum hepinizi

Bu arada adminde bendeki HAMIS MELEK yazisini silmemekte kararli galiba :(:( Keske hamis olsaydimda yazsaydi ama degilim iste..

Malesef bende kirmizi karti yedim.. Hayirlisi.. cok yoruldugumu hissediyorum su anda.. keske bu bebek dusuncesini aklimdan cikartip atmanin bir yolu olsa..

Allahim bekleyen herkese sabirlar versin.. opuyorum hepinizi

Bu arada adminde bendeki HAMIS MELEK yazisini silmemekte kararli galiba :(:( Keske hamis olsaydimda yazsaydi ama degilim iste..
canım benım olumsuz dusunme,bunun ters tepkı oldugunu bılıyorsun.....
bu duusnce olana kadar cıkmazkı aklından zamanı var demekkı onemlı olan hamıle kalabılıyor olman bence....sabret ben ınanıyorum bebıs gelecek.....ınancını yıtırmeeeeeeeeeeee sakınnnn ve olumsuz duusncelerı at aklından lutfen......

:Laie_23:]Regl Zamani Geçen <NOBR>Arkadaşlarımızın</NOBR> listesi:Laie_23:
Semre...............................20 Ekim

:yumurta:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi :yumurta:

Lara74................................31 Ekim
Dilara1................................1 Kasim
Cey82.................................2 Kasım
Lalezar............................... 4 Kasım
Gülker...............................14 Kasım
Sabırsızım..........................19 Kasım
Şimall............................... 20 Kasım
Sılam_nisa.........................21 Kasım
Gökkuşağı...........................24 Kasım

2010 ANNE ADAYLARI bebisim

MART ANNE ADAYLARI
Ruzgarim ................................ 4 Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
ayselalper ................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
yns_ysmn .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
meryem214434 .......................... Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

NİSAN ANNE ADAYLARI
mrs.m. .................................. 6 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
aslıgökçe .............................. 27 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

MAYIS ANNE ADAYLARI
Mimozaçiçeği ............................. Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil.................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Lale .................................... Mayıs (<NOBR target="blank">Anne</NOBR> adayı süperrrrrrrr) :nazar:

HAZİRAN ANNE ADAYLARI
papatyammm......................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ......................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

TEMMUZ ANNE ADAYLARI
Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi süperrrrrrrrr) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

AĞUSTOS ANNE ADAYLARI
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağu stos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül.............................30 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Gülyüzlüm................................ Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

EYLÜL ANNE ADAYLARI
Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:

EKİM ANNE ADAYLARI
Gizemli Kıs .................................. 2 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr) :nazar:

:Laie_23:]Regl Zamani Geçen <nobr>Arkadaşlarımızın</nobr> listesi:Laie_23:
Semre...............................20 Ekim

:yumurta:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi :yumurta:

Lara74................................31 Ekim
Dilara1................................1 Kasim
Cey82.................................2 Kasım
Lalezar............................... 4 Kasım
Gülker...............................14 Kasım
Sabırsızım..........................19 Kasım
Ayşegül87.........................19 Kasım

Şimall............................... 20 Kasım
Sılam_nisa.........................21 Kasım
Gökkuşağı...........................24 Kasım

2010 ANNE ADAYLARI bebisim

MART ANNE ADAYLARI
Ruzgarim ................................ 4 Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
ayselalper ................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
yns_ysmn .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
meryem214434 .......................... Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

NİSAN ANNE ADAYLARI
mrs.m. .................................. 6 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
aslıgökçe .............................. 27 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

MAYIS ANNE ADAYLARI
Mimozaçiçeği ............................. Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil.................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Lale .................................... Mayıs (<nobr target="blank">Anne</nobr> adayı süperrrrrrrr) :nazar:

HAZİRAN ANNE ADAYLARI
papatyammm......................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ......................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

TEMMUZ ANNE ADAYLARI
Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi süperrrrrrrrr) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

AĞUSTOS ANNE ADAYLARI
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağu stos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül.............................30 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Gülyüzlüm................................ Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

EYLÜL ANNE ADAYLARI
Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 <nobr>Eylül</nobr> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:

EKİM ANNE ADAYLARI
Gizemli Kıs .................................. 2 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr) :nazar:

Geri