Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

larammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:dp178::dp178:
biliyodum yaaa süper bişi buu holeyy yaaaaaaaa tüylerim diken diken oldu sırf senin haberin için çtım inşallah Allahım lara hamiştir inşallah dedimm veeeeeeeeee bugüzel haberi aldım canım iann bana kendimin haberini yazar gibi heyecanlıyım şuannn allahım tamamına erdirsin inşş buay ateşin diğerlerine göre cidden iidii vee çok şükür yaaaaa okadar sevindimki ttalım bak oğluşumda tepikler atıyo oda sevindi teyzesii yeğeninee

Kizlaar,nasil basliyacagimi bilmiyorum ama bugun kan testi yaptirdim ve siki durun...eveeet,sonuc pozitif.Henuz tam olarak inanamiyorum.Dr um ogleden sonra kapali oldugunu icin laboratuvari aradim.Bana soylemelerine izin verdiklerine dair Not dusmeyi unutmuslar kagitlara.Bu yuzden labordan sonucu soylemek istemediler once,pazartesiye kadar bekleyecen,baska Care yok demezlermi.Sonra dedim bekleyemem sonuc pozitifse kullandigim
ilaclari birakmam gerek.Bunun uzerine teldeki bayan bence ilaclari birakin dedi:)Allahim inanamiyorum,cok mutluyum,soz verdigim gibi ilk sizinle paylasiyorum.Pc dede sorun var,tam zamanini buldu...

Lara biliyordum. Bu ay bu güzelliği yaşayacağını hissetmiştim. Allah sağlıklı bi rhamilelik nasip etsin ve sağlıkla kucağına aldırsın inşallah. Darısı isteyen herkesin başına (GÖKKUŞAĞI)

Kizlaar,nasil basliyacagimi bilmiyorum ama bugun kan testi yaptirdim ve siki durun...eveeet,sonuc pozitif.Henuz tam olarak inanamiyorum.Dr um ogleden sonra kapali oldugunu icin laboratuvari aradim.Bana soylemelerine izin verdiklerine dair Not dusmeyi unutmuslar kagitlara.Bu yuzden labordan sonucu soylemek istemediler once,pazartesiye kadar bekleyecen,baska Care yok demezlermi.Sonra dedim bekleyemem sonuc pozitifse kullandigim
ilaclari birakmam gerek.Bunun uzerine teldeki bayan bence ilaclari birakin dedi:)Allahim inanamiyorum,cok mutluyum,soz verdigim gibi ilk sizinle paylasiyorum.Pc dede sorun var,tam zamanini buldu...

laraaaaaaaaaaaaaaaaam çooooooook sevindim.anlatamam.Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin:cah::cah::cah::cah:mutluluğumu ifade edecek kelime bulamıyorum

canım benim.çooooook mutlu oldum.okurken gözyaşlarımı tutamadım.Rabbim kucağınada almayı nasip etsin.bizlerede dua etmeyi unutma olur mu?

Geri