Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

kızlar ne zaman gelsem kimse yok.az önce komşum test yaptı 2. çizgi hemen çıktı.oturup ağladı istemiyordu.2 çocuğu var korunuyormuş.ben o ikinci çizgi çıksın diye az ağlamamıştım.istemediği için ağladı ya komşum içim sızladı.o 2. çizgiyi görmek için burdaki arkadaşlarım aylarca hatta yıllarca uğraşıyor

kızlar ne zaman gelsem kimse yok.az önce komşum test yaptı 2. çizgi hemen çıktı.oturup ağladı istemiyordu.2 çocuğu var korunuyormuş.ben o ikinci çizgi çıksın diye az ağlamamıştım.istemediği için ağladı ya komşum içim sızladı.o 2. çizgiyi görmek için burdaki arkadaşlarım aylarca hatta yıllarca uğraşıyor
haklısın az uğraşmadık o 2.çizgi için ama oda haklı kendi açısından korunuyorsa bu durum sürpriz olmuştur istemediği için anlayabiliyorum tepkisini şimdi nolacak peki kürtaj falan mı düşünüyor yoksa? hakkında hayırlısı olur inşallah...

aynen yaaa ne zaman gelsem kimse yok. ben gerçi haftasonu girmiyorum...

meryemcim sen o komşunun açık adresini versene. güzel bi dayak istemiş:)))

yaa dün bizim sokakta bir bayan vefat etmiş. ben kendisini tanımıyordum...
3 erkek çocuğu varmış hep kız istermiş ve 50 gün önce kızı dünyaya gelmiş. kendisi yüksek tansiyon hastasıymış ve bebekten dolayı ilaçlarını almıyormuş. kadın beyin kanamasından vefat etmiş yaaa:( çok üzüldüm.
hamiş arkadaşlarım. nolur bebeğinizle ilgilendiğiniz kadar kendinizle de ilgilenin. sağlığınızı ihmal etmeyin. hemen sizler aklıma geldiniz ve paylaşayım istedim...

haklısın canım çok uğraşıyoruz. hamile kalabilmek için kaç kere düzüldüğümü bi ben bilirim :huhe:
bide şunuda anlamış değilim kaza oldu istemiyodum deniliyor ama nasıl oluyor o iş anlamadım.hapla korunursan % 99 koruyor seni.he başka türlü korunmayı seçersen yani erkeğe bırakırsan korumaz tabi.benim arkadaşımda kocasına bırakmıştı korunmayı.3 ay sonra hamile kaldı.ağlamıştı.ya madem istemiyorsun önlemini kendin al.tabi yaşta var.belli yaştan sonra hap kullanamıyorsun.komşun hakkında öngörüde bulunmayayım.
onun da kendine göre haklı sebepleri vardır mutlaka ama inşallah düşündüğüm şeyi yapmaz.can buda sonuçta.

:Laie_23:Regl Zamani Geçen <NOBR>Arkadaşlarımızın</NOBR> listesi:Laie_23:
Cey82.................................2 Kasım
:yumurta:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi :yumurta:

Gülker................................14 Kasım
Dentnurse............................17 Kasım
Sabırsızım............................19 Kasım
Ayşegül87............................19 Kasım
Şimall................................ 20 Kasım
Sılam_nisa............................21 Kasım
Gökkuşağı.............................24 Kasım
Dilara1................................26 Kasim
Semre.................................28 Kasım
Pirenses...............................29 Kasım
Lalezar............................... 3 Aralık

2010 ANNE ADAYLARI bebisim

MART ANNE ADAYLARI
Ruzgarim ................................ 4 Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
ayselalper ................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
yns_ysmn .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
meryem214434 .......................... Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

NİSAN ANNE ADAYLARI
mrs.m. .................................. 6 <NOBR>Nisan</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
aslıgökçe .............................. 27 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

MAYIS ANNE ADAYLARI
Mimozaçiçeği ............................. Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil.................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Lale .................................... Mayıs (<NOBR target="blank">Anne</NOBR> adayı süperrrrrrrr) :nazar:

HAZİRAN ANNE ADAYLARI
papatyammm............................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ......................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

TEMMUZ ANNE ADAYLARI
Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi süperrrrrrrrr) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

AĞUSTOS ANNE ADAYLARI
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağu stos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül.............................30 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Gülyüzlüm................................ Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

EYLÜL ANNE ADAYLARI
Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 <NOBR>Eylül</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:

EKİM ANNE ADAYLARI
Lara74.......................................31 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr):nazar:

KASIM ANNE ADAYLARI

Geri