Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

çok canım bu gittigim dr bayan :D
ıyı valla benımkı erkek cok zorlanıyom
bi akrabanın klomenle ikizleri oldu
benımkı tutmadı daha
Kızlar, belki tatilde biyerlere kaçan tatile gideniniz olur diye şimdiden bayramınızı kutlarım.
Damaginizi ve ruhunuzu tadlandiran,sevdiklerinizle birlikte geçirebileceginiz güzel ve bereketli bir bayram dilerim. saol canım senınde bayramınnı kutlarım :dp8:

Kızlar ben 10 gün boyunca nete giremeyeceğim. Bu nedenle şimdiden herkese İYİ BAYRAMLAR diliyorum. Umarım bu bayram bekleyen ve bebiş özlemi çeken herkes için hayırlara vesile olur ve hayırlısıyla bayram dönüşü bek çok güzel hamileyim çığlıkları duyulur sitede. Bayram dönüşü güzellikleri paylaşabilmeyi diliyorum. Bayramınız mübarek olsun. Allah sevdiklerinizle, sağlıkla,huzurla ve mutlulukla tekrarına erdirsin inşallah.

Amiiiiiiiinnnnnnnn....... :)

Kızlar ben 10 gün boyunca nete giremeyeceğim. Bu nedenle şimdiden herkese İYİ BAYRAML AR diliyorum. Umarım bu bayram bekleyen ve bebiş özlemi çeken herkes için hayırlara vesile olur ve hayırlısıyla bayram dönüşü bek çok güzel hamileyim çığlıkları duyulur sitede. Bayram dönüşü güzellikleri paylaşabilmeyi diliyorum. Bayramınız mübarek olsun. Allah sevdiklerinizle, sağlıkla,huzurla ve mutlulukla tekrarına erdirsin inşallah.

Amiiiiiiiinnnnnnnn....... :)
İYİ BAYRAMLAR.....
İNŞALLAH BU AY O GÜZEL ÇIĞLIKLARI DUYARIZ GEÇEN AY YAPRAKLAR DÖKÜLMÜŞ SADECE BİR KİŞİ HAMİŞ KALMIŞ MALUM SONBAHAR İNŞALLAH BÖLE DEVAM ETMEZ:hamile::Dancing_angry::Dancing_angry::Laie_23::cheer2:

canlar,

ben şimdi işten çıkıyorum ve 22 Kasım Pazartesiye kadar internete elvada diyorum:)

şimdiden bayramınızı kutluyor sizi Allah'a emanet ediyorum.

Öpüldünüz...

bayram003.png
KIZLAR ŞİMDİDEN KUTLAYIM DEDİM BELKİ GİREMEM Bİ AKSİLİK OLUR DİYE ÖPTÜM SİZİ

Geri