Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

kızlar selam,

ben hala regl olmadım 4 gün gecikti hesabıma göre.test yapsam mı acaba? çıkmazsa diye çok korkuyorum.ama çok ağrım var sanki her an regl olacakmışım gibi 4 gündür devam ediyo ağrılarım .. bu normal mi?

H. geldin canım, bağlantıdamı bir sorun var acaba ki ?
Nasılsın tatlım ?
h. gördük canım benim evet sanırım oldukça sinir bozucu oluyor.iyiyim şükür lalecim sen de iyisin inş..pek uğrayan yok ya neden böyle oldu vazgeçenler moralini bozanlar artık bi süre girmeyeceğini söyleyenler..üzüldüm ama hepsi güzel haberlerle geri döner inş

kızlar selam,

ben hala regl olmadım 4 gün gecikti hesabıma göre.test yapsam mı acaba? çıkmazsa diye çok korkuyorum.ama çok ağrım var sanki her an regl olacakmışım gibi 4 gündür devam ediyo ağrılarım .. bu normal mi?

Slm canım,
Yap artık testini yaaa, varsa 4 gün geçmiş kesin çıkar :) hadi inşallah yarın sabah yap haber ver ayyyyyyyy çok meraklandım bak şimdi :)

h. gördük canım benim evet sanırım oldukça sinir bozucu oluyor.iyiyim şükür lalecim sen de iyisin inş..pek uğrayan yok ya neden böyle oldu vazgeçenler moralini bozanlar artık bi süre girmeyeceğini söyleyenler..üzüldüm ama hepsi güzel haberlerle geri döner inş

Evet burası artık çok tenha oldu, pek kimseler gelmiyor, bazen benimde çok canım sıkılıyor bu duruma girmek bile istemiyorum, arkadaşlarıda merak ediyorum, girmeden duramıyorum, çoğu zaman okuyup çıkıyorum.. :cry:

slm kızlarr fudelyacım hayırlı olsun canım yeni bir prensimiz geldi :) inş sag salim kavuşursun ...

bir melek diliyorum yap artık test ya varsa çıkar zaten baktın çıkmadı gelmediqi şekilde kan testi yaptırrr

Evet burası artık çok tenha oldu, pek kimseler gelmiyor, bazen benimde çok canım sıkılıyor bu duruma girmek bile istemiyorum, arkadaşlarıda merak ediyorum, girmeden duramıyorum, çoğu zaman okuyup çıkıyorum.. :cry:
aynen ya eskisi gibi olmayınca giresi gelmiyor insanın ama merak etmeden de duramıyoruz işte. ee azıcık iç yanışımız duyuldu heralde..
gizemliiiiiiiiiiiiii ne yapıyorsun şükür kavuşturana

Geri