Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

Selam kızlarrrrrrr

Haberimi almışsınız, okudum... Çok şükür kızıma sağ salim kavuştum. Darısı isteyen herkesin başına inşallahhhhhhhh. 37 + 5 te dayanamadan geldi :)

Spinal sezaryan doğum yaptım, eğer normal olmuyorsa isteyenlere tavsiye ederim. Çok güzel, canlı canlı herşeye tanık oluyorsunuz, bebeğiniz doğduğu an onu koklayabiliyorsunuz. Ve kolayca ayaklanabiliyorsunuz. 3.500 gr doğdu kuzucuk ama sarılık oldu :((( neyseki şimdi biraz daha düzeldi.

Vakit buldukça gelirim, hepinizi çokkkkkk öpüyorum. Sevgiler...
Canim benim:)Gözünüz aydin.Cok sevindim inan.Hayirlisiyla atlatmissin dogumu cok sükür,güle güle büyüt artik minik prensesini.Allah anali babali,saglikli büyüp,hayirli evlat olmasini nasib etsin insallah.Ikinizide öpüyorum tatlim...

Selam kızlarrrrrrr

Haberimi almışsınız, okudum... Çok şükür kızıma sağ salim kavuştum. Darısı isteyen herkesin başına inşallahhhhhhhh. 37 + 5 te dayanamadan geldi :)

Spinal sezaryan doğum yaptım, eğer normal olmuyorsa isteyenlere tavsiye ederim. Çok güzel, canlı canlı herşeye tanık oluyorsunuz, bebeğiniz doğduğu an onu koklayabiliyorsunuz. Ve kolayca ayaklanabiliyorsunuz. 3.500 gr doğdu kuzucuk ama sarılık oldu :((( neyseki şimdi biraz daha düzeldi.

Vakit buldukça gelirim, hepinizi çokkkkkk öpüyorum. Sevgiler...
canım arkadaşım tekrar tebrikelr elamız geldi demek geçmiş olsun cnm sarılığı atlatır hgemen inş merak etme kokla yerime sağlıkla büyüsün inşşş darısı bize teyzesi duanda bizide unutma

Canim benim:)Gözünüz aydin.Cok sevindim inan.Hayirlisiyla atlatmissin dogumu cok sükür,güle güle büyüt artik minik prensesini.Allah anali babali,saglikli büyüp,hayirli evlat olmasini nasib etsin insallah.Ikinizide öpüyorum tatlim...
laram nerelerdesşin cnm nasılsınız bebiş nasıl kaç haftalık oldunuz arada girip teyzelerini bilgilendir cnm ya merak ettim sizi öpüyorum çok cnm aeolun

laram nerelerdesşin cnm nasılsınız bebiş nasıl kaç haftalık oldunuz arada girip teyzelerini bilgilendir cnm ya merak ettim sizi öpüyorum çok cnm aeolun
Berracim,cok sükür iyiz birtanem.10 haftalik olduk.Gectigimiz persembe Dr da ultrason icin randevum vardi.Bebegim 2,6cm olmus artik.Minicik kalbi atiyordu ve tam ultrason esnasinda hareket etti.Neredeyse kalbim duracakti heyecandan.Allahim herkese nasib etsin bu güzel duygulari.
Sen nasilsin gülüm?Minik yegenim nasil?Umarim hersey yolunda gidiyordur ve sonuna kadar sorunsuz bir hamilelik gecirirsin.Bende seni öpüyor ve yegenimle ikinizi Allah a emanet ediyorum...

arkadaşlar merhaba,cuma günü evde yaptığım testte hamile olduğumu öğrendim.ama sevinemiyorum çünkü bir süredir açık kahverengi akıntım oluyor.çamaşıra bulaşmıyor ama peçeteye silince geliyor arada.bu beni çok endişelendiriyor.doktora ancak cuma günü gidebileceğim.bir fikri olan var mı nedir bu akıntılar?çok endişeleniyorum:(
daha önce bir bebeğimi kalp atışları durduğu için kaybettim,bunu da kaybetmeye dayanamam:( nolur yardım edin:(
Farancim,biz henüz tanismiyoruz ama öncelikle seni tebrik ederim canim.Insallah bu seferki hamileligini sonuna kadar yürütüp saglikli olarak melegine kavusursun canim.Akinti konusuna gelince bu durum benimde basima geldi ve bende daha önce düsükler yasadigim icin cok endiselendim.Dr um magnezyum ve progesteron verip istirahat etmemi istedi.Ben bunlari uygulayinca o akinti bir hafta icerisinde kesildi cok sükür ve bebegimde iyi masallah.Sana tavsiyem eger mümkünse cuma gününü beklemeden Dr a gitmen.Ne kadar erken gidersen o kadar cabuk tedavine baslar bu endise verici durumdan o kadar erken kurtulursun.Ama eger gidemezsen en azindan cuma gününe kadar yatip istirahat etmeni öneririm.Allah seninde,benimde ve herkesinde bebegini korusun...

slm arkadaşlar perşembe 22 40 ta oğlum aramıza katıldı nihayet.hem normal doğumun hem spinal anestezinin hem de genel anestezinin zorluklarını yaşadığım bir doğumun sonunda aramızda meleğim.ancak yazma fırsatı bulabildim.mrs.m de doğum yapmış.prensesim de gelmiş yani.Allah hayırlı uzun ömür versin bebişlerimize.bütün arkadaşlarıma da bir an önce bebişlerini versin inşaallah.fırsat bulunca yine gelicem

:Laie_23:Regl Zamani Geçen <nobr>Arkadaşlarımızın</nobr> listesi:Laie_23:

Hazan11...............................2Aralık

:yumurta:Bekleyen <nobr>Arkadaşlarımızın</nobr> Listesi :yumurta:

Gülker.................................10 Aralık
GizemLi Kız.........................11 Aralık
fikrimin ince gülü.................... 14 Aralık
Sabırsızım............................16 Aralık
Dilara1................................23 Aralık
Lalezar............................... 25 Aralık
Şimall................................ 28 Aralık
Bir Melek Diliyorum ................ 29 Aralık
Prenses..............................30 Aralık
Dilrubaa...............................3 Ocak

2010 ANNE ADAYLARI bebisim

NİSAN <linkz id="linkz15"><nobr yvkiw="linkzHighlighted_4191" target="blank">ANNE</nobr></linkz> ADAYLARI
aslıgökçe .............................. 27 <nobr target="blank">Nisan</nobr> (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

MAYIS <linkz id="linkz16">ANNE</linkz> ADAYLARI
Mimozaçiçeği ............................. Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil.................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Lale .................................... Mayıs (<nobr target="blank">Anne</nobr> adayı süperrrrrrrr) :nazar:

HAZİRAN <linkz id="linkz12">ANNE</linkz> ADAYLARI
papatyammm............................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 <linkz id="linkz8">Haziran</linkz> (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ......................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 <linkz id="linkz9">Haziran</linkz> (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

TEMMUZ <linkz id="linkz14">ANNE</linkz> ADAYLARI
Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi <nobr target="blank">süperrrrrrrrr</nobr>) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül.............................30 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

AĞUSTOS <linkz id="linkz13">ANNE</linkz> ADAYLARI
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağu stos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Gülyüzlüm................................ Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

EYLÜL <linkz id="linkz17">ANNE</linkz> ADAYLARI
Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 <nobr>Eylül</nobr> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
yıldız_azeri ............................... Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

EKİM ANNE ADAYLARI
Lara74.......................................31 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr):nazar:

KASIM ANNE ADAYLARI
Mavişim............................17 <nobr>Kasım</nobr> (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->
Ayyşegül87........................29 Kasım (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->

:Laie_23:Regl Zamani Geçen <nobr>Arkadaşlarımızın</nobr> listesi:Laie_23:

Hazan11...............................2Aralık

:yumurta:Bekleyen <nobr>Arkadaşlarımızın</nobr> Listesi :yumurta:

Gülker.................................10 Aralık
GizemLi Kız.........................11 Aralık
fikrimin ince gülü ................... 14 Aralık
Sabırsızım............................16 Aralık
Dilara1................................23 Aralık
Lalezar............................... 25 Aralık
Şimall................................ 28 Aralık
Bir Melek Diliyorum ................ 29 Aralık
Prenses..............................30 Aralık
Dilrubaa...............................3 Ocak

2010 ANNE ADAYLARI bebisim

NİSAN <linkz id="linkz15"><nobr yvkiw="linkzHighlighted_4191" target="blank">ANNE</nobr></linkz> ADAYLARI
aslıgökçe .............................. 27 <nobr target="blank">Nisan</nobr> (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

MAYIS <linkz id="linkz16">ANNE</linkz> ADAYLARI
Mimozaçiçeği ............................. Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil.................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Lale .................................... Mayıs (<nobr target="blank">Anne</nobr> adayı süperrrrrrrr) :nazar:

HAZİRAN <linkz id="linkz12">ANNE</linkz> ADAYLARI
papatyammm............................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 <linkz id="linkz8">Haziran</linkz> (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ......................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 <linkz id="linkz9">Haziran</linkz> (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

TEMMUZ <linkz id="linkz14">ANNE</linkz> ADAYLARI
Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi <nobr target="blank">süperrrrrrrrr</nobr>) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül.............................30 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

AĞUSTOS <linkz id="linkz13">ANNE</linkz> ADAYLARI
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağu stos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Gülyüzlüm................................ Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

EYLÜL <linkz id="linkz17">ANNE</linkz> ADAYLARI
Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 <nobr>Eylül</nobr> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
yıldız_azeri ............................... Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

EKİM ANNE ADAYLARI
Lara74.......................................31 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr):nazar:

KASIM ANNE ADAYLARI
Mavişim............................17 <nobr>Kasım</nobr> (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->
Ayyşegül87........................29 Kasım (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->

Geri