Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

Farancım Allahın izniyle meleğine bişey olmayacaktır zaten arkadaşlarımız yeterli açıklamayı yaptılar bencede bebeğin rahmine yerleşiyor ve bu yerleşme kanaması hayırlı sonuçlarla dönmen dileğiyle ve tebrik ediyorum
Laramm maaşallah bebişin sağlıklı bir şekilde büyüyor Allahın izniyle inşallah doğduğu zamanlarıda görücez
meryemcim tebrik ederim cennet kokulu meleğine kavuşmuşsun Allahım sağlıklı ve huzurlu bir ömür nasip etsin inşallah!!!
prenses91 öncelikle inşallah Rabbim en kısa zamanda meleğini gönderir ve hasretin diner ; ama bu kadar stresle kendini hırpalıyorsun canım bukadar çok belirtilerin üstünde durma ben 16 aydır bebek isteyen ve hiçbir sorunu olmayan bir çift olmamıza rağmen bebek sahibi olamadım çok ağladım çok hüsran yaşadım ama şunuda diyeyim kimde hamilelik belirtisi varsa ve bu belirtiden sonra hamileyim dediyse bende o ay aynı hamilelik belirtilerini yaşardım ve sonunda salya sümük ağlardım yani psikolojim beni hep hamileymişim gibi hazırlıyordu canım sen öncelikle kendine iyi bak ve kesinlikle belirtilere takılıp yıpranma Allahın izniylede bebeğine en kısa zamanda kavuşursun inşallah Allaha emanet ol!!!

merhaba arkadaşlar bişe öğrenmek istiyodum acaba hamileysem 10 günlükken eczanede test alsam yapsam çıkarmı çok merak ediyorum adetime daha var ve 10 günlükken belirtiler başlarmı acaba yadım edin kızlar lütfenn

Slm kızlar ben hala regl olmadım

Slm kızlar ben hala regl olmadım dün test yaptım hamile değilim heralde yine prolaktin hormonum azdı hormonlarıma baktırmam içinde regl olmam gerekiyor bugün 34 gün oldu geçen ay 29 günde regl olmuştum neyse ne bir an önce olan olsun bekleyerek daha çok umutlanıyorum daha çok acı çekiyorum sonra hüsrana uğruyorum isterseniz listeden benim adımı çıkarabilirsiniz regl olursam söylerim