Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

arkadaşlar merhaba,cuma günü evde yaptığım testte hamile olduğumu öğrendim.ama sevinemiyorum çünkü bir süredir açık kahverengi akıntım oluyor.çamaşıra bulaşmıyor ama peçeteye silince geliyor arada.bu beni çok endişelendiriyor.doktora ancak cuma günü gidebileceğim.bir fikri olan var mı nedir bu akıntılar?çok endişeleniyorum:(
daha önce bir bebeğimi kalp atışları durduğu için kaybettim,bunu da kaybetmeye dayanamam:( nolur yardım edin:(
Farancım Allahın izniyle meleğine bişey olmayacaktır zaten arkadaşlarımız yeterli açıklamayı yaptılar bencede bebeğin rahmine yerleşiyor ve bu yerleşme kanaması hayırlı sonuçlarla dönmen dileğiyle ve tebrik ediyorum :)
Berracim,cok sükür iyiz birtanem.10 haftalik olduk.Gectigimiz persembe Dr da ultrason icin randevum vardi.Bebegim 2,6cm olmus artik.Minicik kalbi atiyordu ve tam ultrason esnasinda hareket etti.Neredeyse kalbim duracakti heyecandan.Allahim herkese nasib etsin bu güzel duygulari.
Sen nasilsin gülüm?Minik yegenim nasil?Umarim hersey yolunda gidiyordur ve sonuna kadar sorunsuz bir hamilelik gecirirsin.Bende seni öpüyor ve yegenimle ikinizi Allah a emanet ediyorum...
Laramm :nazar:maaşallah bebişin sağlıklı bir şekilde büyüyor Allahın izniyle inşallah doğduğu zamanlarıda görücez :)
slm arkadaşlar perşembe 22 40 ta oğlum aramıza katıldı nihayet.hem normal doğumun hem spinal anestezinin hem de genel anestezinin zorluklarını yaşadığım bir doğumun sonunda aramızda meleğim.ancak yazma fırsatı bulabildim.mrs.m de doğum yapmış.prensesim de gelmiş yani.Allah hayırlı uzun ömür versin bebişlerimize.bütün arkadaşlarıma da bir an önce bebişlerini versin inşaallah.fırsat bulunca yine gelicem
meryemcim tebrik ederim cennet kokulu meleğine kavuşmuşsun Allahım sağlıklı ve huzurlu bir ömür nasip etsin inşallah!!!
arkadaşlar kimse bana yardım etmeyecekmii?

selam kızlar.uzun zamandır doğru dürüst vakit bulup giremiyorum.hamiş olanları tebrik ediyorum,hayırlı evlat versin Rabbim inşallah. şimdi size bir kaç sorum olacak.. 16 kasımda adet gördüm. 13. günümde bütün gün sola yatamadım ve yukarı bakamadım çünkü felaket başım dönüyordu. 14. gün hiç bişeyim yoktu. yanlız 4-5 gündür anlayamadığım bir kasık ağrısı var.ayağa kalkınca yada oturunca veyahut eğilince kasılıyor sol kasığım.az öncede sağ kasığımda içerden pıt pıt pıt diye 6-7 saniye süren birşey attı.bacaklarım çok ağrıyor ayakta <NOBR>durmak</NOBR> istemiyorum.ellerime ayaklarıma kramp giriyor.. eğilip doğrulurken beynim sarsılıyor böyle sanki başım dönecek gibi görüntü kayıyor. ama hemen geçiyor. birde çok halsizim. hele sabahları hiç kalkmak istemiyorum. sizce durum nedir ve yine hüsrana uğrama şansım ne kadar? ayrıca dün gece midem bulandı öğüre öğüre bi hal oldum. lütfenn bana düşüncelerinizi yazarmısınız ?
prenses91 öncelikle inşallah Rabbim en kısa zamanda meleğini gönderir ve hasretin diner ; ama bu kadar stresle kendini hırpalıyorsun canım bukadar çok belirtilerin üstünde durma ben 16 aydır bebek isteyen ve hiçbir sorunu olmayan bir çift olmamıza rağmen bebek sahibi olamadım çok ağladım çok hüsran yaşadım ama şunuda diyeyim kimde hamilelik belirtisi varsa ve bu belirtiden sonra hamileyim dediyse bende o ay aynı hamilelik belirtilerini yaşardım ve sonunda salya sümük ağlardım yani psikolojim beni hep hamileymişim gibi hazırlıyordu canım sen öncelikle kendine iyi bak ve kesinlikle belirtilere takılıp yıpranma Allahın izniylede bebeğine en kısa zamanda kavuşursun inşallah Allaha emanet ol!!!

merhaba arkadaşlar bişe öğrenmek istiyodum acaba hamileysem 10 günlükken eczanede test alsam yapsam çıkarmı çok merak ediyorum adetime daha var ve 10 günlükken belirtiler başlarmı acaba yadım edin kızlar lütfenn :)

:Laie_23:Regl Zamani Geçen <NOBR>Arkadaşlarımızın</NOBR> listesi:Laie_23:

Hazan11...............................2Aralık

:yumurta:Bekleyen <NOBR>Arkadaşlarımızın</NOBR> Listesi :yumurta:

Gülker.................................10 Aralık
GizemLi Kız.........................11 Aralık
fikrimin ince gülü ................... 14 Aralık
Sabırsızım............................16 Aralık
Dilara1................................23 Aralık
Lalezar............................... 25 Aralık
Şimall................................ 28 Aralık
Bir Melek Diliyorum ................ 29 Aralık
Prenses..............................30 Aralık
Dilrubaa...............................3 Ocak

2010 ANNE ADAYLARI bebisim

NİSAN <LINKZ id=linkz15><NOBR target="blank" yvkiw="linkzHighlighted_4191">ANNE</NOBR></LINKZ> ADAYLARI
aslıgökçe .............................. 27 <NOBR target="blank">Nisan</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

MAYIS <LINKZ id=linkz16>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
Mimozaçiçeği ............................. Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil.................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Lale .................................... Mayıs (<NOBR target="blank">Anne</NOBR> adayı süperrrrrrrr) :nazar:

HAZİRAN <LINKZ id=linkz12>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
papatyammm............................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 <LINKZ id=linkz8>Haziran</LINKZ> (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ......................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 <LINKZ id=linkz9>Haziran</LINKZ> (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

TEMMUZ <LINKZ id=linkz14>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi <NOBR target="blank">süperrrrrrrrr</NOBR>) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül.............................30 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

AĞUSTOS <LINKZ id=linkz13>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağu stos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Gülyüzlüm................................ Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

EYLÜL <LINKZ id=linkz17>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 <NOBR>Eylül</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
yıldız_azeri ............................... Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

EKİM ANNE ADAYLARI
Lara74.......................................31 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr):nazar:

KASIM ANNE ADAYLARI
Mavişim............................17 <NOBR>Kasım</NOBR> (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->
Ayyşegül87........................29 Kasım (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->
Slm kızlar ben hala regl olmadım

Slm kızlar ben hala regl olmadım dün test yaptım hamile değilim heralde yine prolaktin hormonum azdı hormonlarıma baktırmam içinde regl olmam gerekiyor bugün 34 gün oldu geçen ay 29 günde regl olmuştum neyse ne bir an önce olan olsun bekleyerek daha çok umutlanıyorum daha çok acı çekiyorum sonra hüsrana uğruyorum isterseniz listeden benim adımı çıkarabilirsiniz regl olursam söylerim

Geri