Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

ayşegül Allah mübarek etsin canım. sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.
bebeğinizin haftasını kendiniz mi hesaplıyorsunuz? benim doktor kontrolüm cuma günü. bebeğimi çok merak ediyorum. en son 4 kasımda adet oldu. buna göre 4+6 hamileyim. doğru mu sizce?

amin canim, aynisini senin icinde diliyorum, ben kendim hesaplamistim ama yanlis cikti, dr hesapladi. senin ki dogru canim 4+6

:Laie_23:Regl Zamani Geçen <NOBR>Arkadaşlarımızın</NOBR> listesi:Laie_23:

:yumurta:Bekleyen <NOBR>Arkadaşlarımızın</NOBR> Listesi :yumurta:

Gülker.................................10 Aralık
GizemLi Kız.........................11 Aralık
fikrimin ince gülü ................... 14 Aralık
Sabırsızım............................16 Aralık
Dilara1................................23 Aralık
Lalezar............................... 25 Aralık
Şimall................................ 28 Aralık
Bir Melek Diliyorum ................ 29 Aralık
Prenses..............................30 Aralık
Dilrubaa...............................3 Ocak

2010 ANNE ADAYLARI bebisim

NİSAN <LINKZ id=linkz15><NOBR target="blank" yvkiw="linkzHighlighted_4191">ANNE</NOBR></LINKZ> ADAYLARI
aslıgökçe .............................. 27 <NOBR target="blank">Nisan</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

MAYIS <LINKZ id=linkz16>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
Mimozaçiçeği ............................. Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil.................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Lale .................................... Mayıs (<NOBR target="blank">Anne</NOBR> adayı süperrrrrrrr) :nazar:

HAZİRAN <LINKZ id=linkz12>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
papatyammm............................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 <LINKZ id=linkz8>Haziran</LINKZ> (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ......................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 <LINKZ id=linkz9>Haziran</LINKZ> (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

TEMMUZ <LINKZ id=linkz14>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi <NOBR target="blank">süperrrrrrrrr</NOBR>) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül.............................30 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

AĞUSTOS <LINKZ id=linkz13>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağu stos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Gülyüzlüm................................ Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

EYLÜL <LINKZ id=linkz17>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 <NOBR>Eylül</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
yıldız_azeri ............................... Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

EKİM ANNE ADAYLARI
Lara74.......................................31 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr):nazar:

KASIM ANNE ADAYLARI
Faran............................... 4Kasım (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrr):nazar:
Mavişim............................17 <NOBR>Kasım</NOBR> (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->
Ayyşegül87........................29 Kasım (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->

Son düzenleme:
Merhaba kızlar artık buralar genelde ıssız :(
ama ben yinede derdimi sizlere anlatıcam şu an burdaymışsınız gibi...
Benim gibi bebek isteyen fakat ulaşamayan çook arkadaşım var burada kızlar sizde benim gibi oldunuz mu hiç?Ben şuanda bebeğe dair gördüğüm şeyler artık heyecanlandırmıyor , hatta sanırım bu konuda çok ilgisiz oldum çünkü artık bebek olmasa fikrine alışmaya çalışıyorum,öle eskisi gibi yumurtlama günlerini gözetmiyorum düzenli birliktelikte istemiyorum okadar bezginim ki anlatamam...Sadece şunu diyorum Rabbim vercekse eğer bigün bişekilde olacak ama artık doktora felan gitmek istemiyorum her ay beklediğim ve gün saydığım regl tarihini bile hesaplamadım bilmiyorum ne zaman gelir ama sanırım gelinceye kadarda hesaplamam istemiyorum bu konuları konuşmayı bu benim gibi arkadaşlarında başına geldi mi?
Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın :uhu:

bana sorarasan umutsuz olma canım rabbim hepimizi sınıyo kimini evlatla kimini kocayla kimini parayla kalbini ferah tut bende cok badireler atlattım düşükler,hastaneler,hocalar falan artık dedimki vardır vakti saati ve geldi hemde hiç ummadım zamanda rabbime sükürler olsun sende umududunu kaybetme seninde vaktin saatin gelicektir belkide hiç umamdındın vakitte:melek:

merhaba kızlar nasılsınız bızler ıyıyız oglumu büyütmeye çalışıyorum bıldıgınız gıbı baya yaramaz bır oglum var hiç fırsat vermıyor hiçbır seye buraya bıle gıremıyorum sızlerı çok özledım umarım en kısa zamanda oglum normale dönerde gırebılırım yıne kendınıze ıyı bakın hepnızı öpüyorum görüşmek üzere

ayşegül Allah mübarek etsin canım. sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.
bebeğinizin haftasını kendiniz mi hesaplıyorsunuz? benim doktor kontrolüm cuma günü. bebeğimi çok merak ediyorum. en son 4 kasımda adet oldu. buna göre 4+6 hamileyim. doğru mu sizce?

anladım canım, en iyisi doktorun değerlendirmesi tabi. bakalım benim bebeğim ne kadarlık çıkacak cuma günü kontrolde.
farancım yarınagüzel ahberlerle dönersin niş cnm bnm ilkz amanlarda ultrasondaki gün ile senin hesapladığın gün farklı çıkabiliyo tatlım geç döllenme olmuş oalbiliyo yada erken :) ama sonrada düzene giriyo haftası tahmin ettiğin ile aynı girmeye başlıyo onlara hiç takılma cumanın yüzü suyu hürmeitne Rabbim mutlu haberlerle dönemeni nasip etsin inşş sende duande beni unutma emi
merhaba kızlar nasılsınız bızler ıyıyız oglumu büyütmeye çalışıyorum bıldıgınız gıbı baya yaramaz bır oglum var hiç fırsat vermıyor hiçbır seye buraya bıle gıremıyorum sızlerı çok özledım umarım en kısa zamanda oglum normale dönerde gırebılırım yıne kendınıze ıyı bakın hepnızı öpüyorum görüşmek üzere
kızzzz znerelerdesin ay bu rüzgarı ben yicem en sonunda yaramaz paşam benm yaa aman o ii olsunda bi süre görüşemesekte olur
msn den yazmıştım sende girebilmişsin ama farklı zamanlarda:) olsun ikinizide çok öpüyom özledim biara görüşelim inş selzehimm aeolun cnmm

Geri