Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

canım çok korkuyorum :(
doktor gelmene gerek yok diyor ama içim içimi yiyor. iş yerinden de izin alamıyorum. napıcam bilmiyorum. Allahım nolur korusun bebeğimi :(

selam kızlar kimseler yk yine..bu mübarek günde rabbim dualarımızı geri çevirmesin... ee nasılsınız bakalım ben hala beklemedeyim az kaldı ama benim prensesimin pek gelmeye niyeti yok galiba...ama bugün hafiften sancım var geceden beri..hayırlısı bakalım..neyse çokk öptüm hepinizi....
canımmm allahım hayırlı dogumlar versın ınsallah...

Kızlar listemizin görünümünü biraz değiştirdim Rabbim inşallah kimseyi evlat sevgisiyle sınamaz , hayırlı bir şekilde evlatlarınıza kavuşmanız dileğiyle.

Ya Rabbi! Sana yalvarıyorum. Sevgili Peygamberin Muhammed aleyhisselamı araya koyarak, senden istiyorum. Ey çok sevdiğim Peygamberim Muhammed aleyhisselam! Seni vesile ederek, Rabbime yalvarıyorum. Senin hatırın için kabul etmesini istiyorum. Ya Rabbi, bu yüce Peygamberi bana şefaatçı eyle! Onun hürmetine duamı kabul et.[Tirmizi]

Katından hayırlı,nur yüzlü,sağlıklı EVLATLAR ver Rabbim!!!
<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:eek:ffice:eek:ffice" /><o:p></o:p>
amınnnnn........

arkadaşlar mübarek muharrem ayının 10.günü olan bu güzel günde Rabbim yapılan dualrın katında hayırlı bi eşkilde kabul buyursun
tüm bekleyen evlat hasretiyle yanana bu güzel yürekli arkadaşlarıma hayırlısıyla tez zamanda sağlıklı evlatlar nasip etsin
hamile olan ben ve tüm arkadaşlarıma evlatlarımızı sağlıkla kucaklamayı ve hayırlı imanlı insanlar olarak yetiştirmeyi ansip eylesin
doğum yapmış arkadaşlarımıza evlatlarıyla sağlıklı günler nasip eylesin
evlatlarımızla bizleri imtihan etmesin yüce Mevlam
AMİN
amınnnnnnnnnnn

canım çok korkuyorum :(
doktor gelmene gerek yok diyor ama içim içimi yiyor. iş yerinden de izin alamıyorum. napıcam bilmiyorum. Allahım nolur korusun bebeğimi :(
cnm lütfen telaş yapma bunlar yerleşme kanamalrı doktorda demiş ya geç yumurtlamışsın die sanırım miniğin tutunmaya çalışıyo Rabbim ona sağlıkla tutunmasını nasip eylesin ama öncelikle sen aklına hep güzel şeyler getir bu mübarek günde inş sana bağışlasın bebişini farancım aynı hastanenin başka bi kadın doğumcusnua git gelme diyen nisadamı sende başka kadındoğumcuya görün maksat içini ferahlatmak bakma sen onun gelme demesine nasılsa orda bissürü doktor var kadın doğum iş sorun sadece işte olmazsa yarın git tatlım ama ben bunu sen içini ferahlat die düyorum panik yapma lütfen tüm gebeliği boyunca kanaması olnalr oluyooo yeterki Rabbim ömür versinn

prensesinle nasılsınız cnm
bizimki bu ahftakar yerinden fırlıcak gibi sanki uyumuyo hiç aslında bende memnunum bu durumdan ama bişeye konsantre olamıyorum bazen :)
32.haftaadan sonra yavşlıyomuş sanırım büyüolar Allahım sağ salim kucaklammızı nasip etsin
ıyıyız canım cok sukur bıraz uyku sorunum var okadar rahat yatamayınca:)hareketlı bızımkıde ıcım rahat edıyor ama en son gıttıgmde terstı hıssetmıyorum dondumu donmedımı dıye onu merak edıyorum ıste......evet yeerlerı daralınca az hareket ederlermıs:)

Geri