Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

kimse var mııııııı, berranurum seni görüyorum burda mısın ?
cnm bnm çıkmışım ya şimdi okuyorum yazını kusura bakma laezarcım

berranur mesajımı aldın mı canım :((((((
aldım cnm ama nolur üzülme bolbol dnlen inş herşey yolunda olucak dualarlaa

selam kızlar nasılsınız
slm cnm hoşgeldiniz ne güzel mrs.mcim yaa doğumun kolay olmuş çok şükür bende sanırım sezeryan düşünücem yani daha erken bişi sölemek için ama korkuyorum normal doğumdan aslında sezeryandan da çok korkuyorum:( hayırlısyla sağlıkla minişler gelsinde artık bizde sağlıkla kurtulalım inş.elacım içinde üzüldüm ama en azından biberonla alıyo cnm ek gıdalara geçince rahatlarsınız inşş

büyür annesi önceden dogsaydi diye bekleriz dogarlar büyür diye bekleriz bilirim cnm ama inanki cok cabuk büyüyorlar bende iyiyim 22 haftamdaiym bakalim hayirlisiyla bende atlatirim insallah ama benim kizim cok hasta ablasi onunla ugrasiyorum bu aralar salginmis migde iltihabi geciriyor habire kusuyor anne cok bitkinim diyip duruyor öyle iste cnm bende biri karnimda biride yanimd augrasiyorum cnm elami cok cok öp annesi kokluyarak uyu cok güzel kokar o simdi :)

evet yaa sorma :) doğumdan önceki son 2 hafta ay hadi doğsun artık yürüyemiyorummm diye dertleniyordum. çok şükür doğdu şimdi de büyüse biraz diye bakıyorum :)
maşallah sen de epey büyütmüşsün bebişi yolun yarısını geçmişsin, hayırlı doğumlar olsun inşallah.
geçmiş olsun kızına canım, allah şifasını versin.
olur öperim

evet yaa sorma :) doğumdan önceki son 2 hafta ay hadi doğsun artık yürüyemiyorummm diye dertleniyordum. çok şükür doğdu şimdi de büyüse biraz diye bakıyorum :)
maşallah sen de epey büyütmüşsün bebişi yolun yarısını geçmişsin, hayırlı doğumlar olsun inşallah.
geçmiş olsun kızına canım, allah şifasını versin.
olur öperim
saol cnm allah ragzi olsun ...

merhabalar,herkes burdaaaaaaa.çok güzel.
1 sorum olacaktı ama inşallah cevaplayabilirsiniz.
bende pko var.buda adet düzensizliği yapıyor.çocuk istemiyorsan doğum kontrol ilaçlarıyla tedavi ediliyor.çocuk isteyince bu ilaçlar verilmiyor tabi.
bugün 1 kararla DESOLETT diye doğum kontrol ilacı aldım.en azından adetlerim düzene girsin istiyorum.desolett hakkında bilgisi olan var mı?

selam canımmm nasılsın, özledim sizleri valla :)

slm cnm hoşgeldiniz ne güzel mrs.mcim yaa doğumun kolay olmuş çok şükür bende sanırım sezeryan düşünücem yani daha erken bişi sölemek için ama korkuyorum normal doğumdan aslında sezeryandan da çok korkuyorum:( hayırlısyla sağlıkla minişler gelsinde artık bizde sağlıkla kurtulalım inş.elacım içinde üzüldüm ama en azından biberonla alıyo cnm ek gıdalara geçince rahatlarsınız inşş

hoşbulduk tatlım sağol... evet çok şükür kolay oldu. ya açıkçası normal doğumdan bende çok korktum. muayenesi berbat birşeydi. eğer ben ertesi sabaha kadar bekleseydim belki normal olurdu ama cesaretim kırıldı. inan hiç pişman değilim, yine olsa yine aynı şekilde doğum yaparım. rabbim sağlıkla bebişinizi size versin canım. evet en azından sütümü bir şekilde alıyor diyorum ama inan zor oluyor. hayırlısı bkalım.

merhabalar,herkes burdaaaaaaa.çok güzel.
1 sorum olacaktı ama inşallah cevaplayabilirsiniz.
bende pko var.buda adet düzensizliği yapıyor.çocuk istemiyorsan doğum kontrol ilaçlarıyla tedavi ediliyor.çocuk isteyince bu ilaçlar verilmiyor tabi.
bugün 1 kararla DESOLETT diye doğum kontrol ilacı aldım.en azından adetlerim düzene girsin istiyorum.desolett hakkında bilgisi olan var mı?
ranacm hoşgeldin cnm
malesef bi bilgim yok tek söyleyeceğim pko allahın izniyle hamile kalmaya engel değil Rabbim zamanı gelince nasip eyliyo yeterki istemeye devam edelim ama adetlerin düzelsin die kullanman ii olaiblir tabi hakkında hayırlısı olsun cnm

Sılam benim; işteyim şu an biliyorsun, genelde bu saatlerde internetimiz olmaz ama Allahtan sanırım bir an önce bu duayı görerek Rabbime dua edebilmeyi nasip etmek için belkide... Müziği kapadım ellerimi gökyüzüne açtım ve duayı bende okudum sılacım canım benim Allah senden razı olsun, böyle bir duayı okumama vesile olduğun için...
Allahım hepimizin dualarını kabul etsin inşallah.. AMİN :)
canımm Allahım dualarını kabul etsin inşallah bebeğin tez vakitte gelir canım bebisim
Bugün çoook güzel mübarek bir gün Allah dualarını kabul etsin
hepimizin dualarını kabul etsin hazancım hepimizin inşallah!!! bebisim
selam kızlar kimseler yk yine..bu mübarek günde rabbim dualarımızı geri çevirmesin... ee nasılsınız bakalım ben hala beklemedeyim az kaldı ama benim prensesimin pek gelmeye niyeti yok galiba...ama bugün hafiften sancım var geceden beri..hayırlısı bakalım..neyse çokk öptüm hepinizi....
aslıcım hayırlı doğumlar canım inşallah prensesini sağlıklı olarak kucağına alırsın Allah biavazda kurtarsın canım :)
merhaba bende burdayım benimde regl tarihim geçti beni niye listeye eklemediniz yahu. :)
bestcim ben tarihini görmedim canım söle ekleyeyim inşallah hamilesindir bebisim
anne adayları ve anneler bişey sormak istiyorum.hiç bi sorunu olmadığı halde hamile kalamayan varmı?ben 2 aydır klomen içiyorum ama yine adet oldum.nelere dikkat etmem gerekiyor benim yaşadıklarımı yaşayan varmı?
canım bende de eşimde de hiçbir sorun olmamasına rağmen bebeğimiz olmadı ben 17 aydır bebek istiyorum ve son 3 aydırda klomen kullanıyorum ve ilk klomende reglim 4 gün gecikti ama umudum yoktu zaten 2. ay çok ümitlenmiştim ve reglim 6 gün gecikmeli geldi çok üzüldüm ve son olarak bu ay kullandım doktorumdan çatlama iğnesi istedim vermedi henüz çook gençsiniz bukadarına gerek yok dedi bende kızdım ve o doktoru bıraktım ve bide bu ay şunu öğrendim geçen aydan çatlamamış bir yumurtam yani bir kistim var :uhu: artık bebe istemiyorum ne sağlığım kaldı ne huzurum eşimle kavgalarımız başladı ben artık ne doktora gidicem ne klomen kullanıcam nede yumurtlamayı hesaplıcam bak listeyi taşıyan genelde benim ama bu ay adet tarihimi bile hesaplamadım beklemek istemiyorum çünkü bunları yazmamın sebebi yalnız değilsin canım Rabbim gönlünün dileğini tez vakitte göndersin inşallahbebisim

Geri