Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

selam arkadaşlar hepinizin yeni yılı kutlu olsun Allah hayırlısıyla sağlıkla hamileleik versin hepinize hamile olanlarda sağlıkla doğumunu yapsınlar
benimde yumurta toplancak haftaya 4 tane oluştu iğneler devam ediyor

yok canım belden aşağısı tamamen uyuşuktu hiçbir şey hissetmiyordum. ayrıca yüzümün önüne perde gerdiler görmedim ama bebeği çıkardıklarında yukarıya kaldırdılar öyle gördüm.
inan çok güzel birşey... hiç korkulacak gibi değil. sadece kordonu beni çok şaşırtmıştı. ne kadar kalın ve uzundu, inanılmaz. ben de berra gibi normal doğumda ya bebeğe birşey olursa diye çok korkuyordum. neyseki korkuyla karşılaşmadım.
çok sevindim hayırlı olsun darısı bütün isteyenlere bekleyenlere

Kizlar hepinize iyi yillar... <LINKZ id=linkz26>Yeni</LINKZ> yil hepinize güzellikler,<LINKZ id=linkz19>sağlik</LINKZ>,mutluluk ve <LINKZ id=linkz16><NOBR target="blank" GMPmN="linkzHighlighted_4443">huzur</NOBR></LINKZ> getirsin inşallah... Tüm bebek isteyenlere bir an evvel hayirlisiyla bu güzel duyguyu tattirsin rabbim <LINKZ id=linkz18>yeni</LINKZ> yilda ve tüm hamişlerede <LINKZ id=linkz14>bebeklerini</LINKZ> <LINKZ id=linkz12><NOBR target="blank" GMPmN="linkzHighlighted_4336">sağlikla</NOBR></LINKZ> kucaklarina almayi nasip etsin... Hepinizi seviyorum... Mutlu yillarrrrrr...........<!-- google_ad_section_end -->
<TABLE class=tborder width=400 border=0><TBODY><TR><TD class=alt1 align=left></TD></TR></TBODY></TABLE>
<SCRIPT type=text/javascript>gal_register('gal_45_622231', '1', '1', '0', '0', '0');</SCRIPT>

Canlarım hepinizin yeni yılını kutlarım, inşallah 2011 hepimize uğurlu gelirde hepimizin kucağında Allahın hediyeleri olan meleklerimiz olur ve 2010 melekleride inşallah sağlıklı, mutlu bir şekilde büyümeye devam ederler...
HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM....

Buraya ugramadan cikmayayim :)
Hepinizin yeni yilini kutluyorum rabbim tüm dileklerinizi gerceklestirsin en kisa sürede saglikli sihhatli hayirli evlatlar nasip etsin size insallah :)

selam kızlar.....yenı yılınız kutlu olsun ınsallah 2011 de bebek patlaması yasarız allahım herkesın karnına mınık bebısler nasıp etesın ınsallah.....bız hamılelerde hayırlısıyla kucagımıza alırız ınsallah....nıce guzel yıllara...

Geri