Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

slm kizlar iyisinizdir umarim, biz uykusz günlere dvm ediyoruz heryerim agriyo artik, rabbim hayirlisiyla bebgimi kuacgima versin bu son haftalar hic gecmiyo gibi geliyo bana :)

selam kızlar uzun zamandır giremiyodum evde internet yoktu bende kızımı kucağıma aldım 24 aralık saat 14.10 da normal doğumla kızımı dünyaya getirdim.. 3680 gr doğdu...aynı babasına benziyor...allaha şükür uslu bir kızım var nazarlar değmesin....darısı bekleyenlerin başına...normal doğum muhteşem bişeymiş...tavsiye ederim...doğum başladıktan 5 dakika sonra kızımı kucağıma aldım..doktorum bile şaşırdı kaldı...tek tavsiyem doğum anında soğukkanlı olun ve kendinizi kasmayın..birde eşiniz mutlaka yanınızda olsun doğumda...benim yanımdaydı..ve doğumdan sonra benim üstüme titrer oldu..daha çok düşkün oldu bana...neyse kızıma bakmam lazım öpüldünüzzzz
canım masallah masallah.....gozunuzaydın.....darısı bızım basımıza ınsallah.....

selam kızlar uzun zamandır giremiyodum evde internet yoktu bende kızımı kucağıma aldım 24 aralık saat 14.10 da normal doğumla kızımı dünyaya getirdim.. 3680 gr doğdu...aynı babasına benziyor...allaha şükür uslu bir kızım var nazarlar değmesin....darısı bekleyenlerin başına...normal doğum muhteşem bişeymiş...tavsiye ederim...doğum başladıktan 5 dakika sonra kızımı kucağıma aldım..doktorum bile şaşırdı kaldı...tek tavsiyem doğum anında soğukkanlı olun ve kendinizi kasmayın..birde eşiniz mutlaka yanınızda olsun doğumda...benim yanımdaydı..ve doğumdan sonra benim üstüme titrer oldu..daha çok düşkün oldu bana...neyse kızıma bakmam lazım öpüldünüzzzz

canımmm gözünüz aydın, alya hoşgelmişşşş :)
çok şükür atlatmışsın, allah kızın ve eşinle birlikte uzun ömür versin inşallahhhhh...
doğumunun bu kadar kolay ve güzel geçmesi harika. ben normale cesaret edememiştim :)

Allah ım çok bir bebeğin var asloş maşallah Allah nazardan saklasın. bu arada valla seni tebrik ediyorum ha bu tombiş kızı normal doğumla dünyaya getirmiş olman tskdire şayan. oyyy pek tombik ya kız nasıl doğurdun anlat bakayım ben de normal istiyorum inş bi sıkıntı olmazsa. kolay mı oldu 5 dk vay anammm bizlere de böylesi nasip olsun. gerçekten hani zayıf olsa diyeceğim tamam kolayca gelivermiştir ama bu güzel bebiş sana zorluk çıkarmadı mı. yumuk yumk ısırırım yaa:bebeğim::ıslık:

canımmm gözünüz aydın, alya hoşgelmişşşş :)
çok şükür atlatmışsın, allah kızın ve eşinle birlikte uzun ömür versin inşallahhhhh...
doğumunun bu kadar kolay ve güzel geçmesi harika. ben normale cesaret edememiştim :)
kızın çok tatlıymış allah annesine babasına bağışlasın...sağlıklı mutlu bi ömür nasip etsin bebişine...
canım masallah masallah.....gozunuzaydın.....darısı bızım basımıza ınsallah.....
teşekkür ederim kızlar mesajlarınız için..aklıma geldikçe sizlere dua ediyorum..berranurcum hepinize allah kolay doğumlar nasip etsin...sancım başladığı andan itibaren sürekli ayetel kürsi ve nas suresini okudum...yavaş yavaş derin nefes alıp verdim..sakin olun... birde valla kilolu bebeği doğurmak daha kolaymış galiba...doğum başladığı anda sadece uzun ıkınmalar başlıyor...en onemlisi doktorunuzla aranızdaki ilişki...doktorum beni çok rahatlatıyordu..doğum anında inanmıcaksınız ama muhabbet ettik...öyle yani isteyene herşey kolay...yeterki korkmayın...

laracım teşekkür ederim mesajın için evet ilk doğumumdu...

rabbim hamişlerimize istedikleri doğumları kolaylıkla yapmalarını nasip etsin...hamiş olmayan melişlerimizede en yakın zamanda sağlıklı bebişler nasip etsin..sizleri seviyorumm..muhabbet etmeyi özlemişim yaa

kızlar bide şunu söyliyim...kemik yapınız müsaitse yani çatı muayenenizde doktorunuz normal doğumu önermişse normal yapın...bana çatı muayenemde doktorum çok rahat doğurursun demişti..doktorum benden bir gün önce bi hastaya doğum yaptırmış..ona sen normal doğuramazsın çatıların dar demiş ama kadın dinlememiş ve birbuçuk saat ıkınmış ama çocuk çıkmamış ve zorla sezeryana almışlar...size tavsiyem doktorunuzun muhakkak bir bildiği vardır...onların tavsiyelerine uyun...

kızın çok tatlıymış allah annesine babasına bağışlasın...sağlıklı mutlu bi ömür nasip etsin bebişine...

teşekkür ederim kızlar mesajlarınız için..aklıma geldikçe sizlere dua ediyorum..berranurcum hepinize allah kolay doğumlar nasip etsin...sancım başladığı andan itibaren sürekli ayetel kürsi ve nas suresini okudum...yavaş yavaş derin nefes alıp verdim..sakin olun... birde valla kilolu bebeği doğurmak daha kolaymış galiba...doğum başladığı anda sadece uzun ıkınmalar başlıyor...en onemlisi doktorunuzla aranızdaki ilişki...doktorum beni çok rahatlatıyordu..doğum anında inanmıcaksınız ama muhabbet ettik...öyle yani isteyene herşey kolay...yeterki korkmayın...

laracım teşekkür ederim mesajın için evet ilk doğumumdu...

rabbim hamişlerimize istedikleri doğumları kolaylıkla yapmalarını nasip etsin...hamiş olmayan melişlerimizede en yakın zamanda sağlıklı bebişler nasip etsin..sizleri seviyorumm..muhabbet etmeyi özlemişim yaa
süpersın aslıcım ınsallah bızlerde boyle kolay atlatırız allahın ıznıyle .....

slm meleklerim, artık işten giremiyorum, akşamlarıda calışan hanımlar beni cok iyi anlayacaktır, inanın vakit bulamıyorum.. gündüz misafir olarak giriş yapıp yazdıklarınızı takip ediyorum.. hepinizi ve o neşeli sohbetlerimizi cok özledim, hepinizi cok öpüyorum canlarım ...

duaya çok ihtiyacım var.dualarınızda unutmayın.dualarınızda benide hatırlayın.çok sıkıntılı günler yaşıyorum.geldimi herşey üst üste geliyor.isyan etmiyorum asla ama bazen kendimi çaresiz ve yalnız hissediyorum.
lütfen!dualarınızda unutmayın.!!!!!!

Geri