Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

ahanda cikmis :)
slm kizlar... nasilsiniz bakalim...
ben gün sayiyorum persembe doktorda randevum var bakalim durumlar ne...

:ebebek:REGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:ebebek:

Ecce..........................................17 Ocak
Dilara1.....................................18 Ocak

:bebem:BEKLENEN REGL TARİHLERİMİZİN LİSTESİ:bebem:

Lalezar.................................... 22 Ocak
Lovley......................................24 Ocak
Sılam_nisa..................................27 Ocak
Hazan.......................................5 Şubat
Şimall.................................. 6-10 Şubat
Pirenses.................................10 Şubat
:leylek2010 ANNE ADAYLARI :leylek

erkek%20bebek.gif
MAYIS ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Mimozaçiçeği ............................. Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil.................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Lale .................................... Mayıs (<NOBR target="blank">Anne</NOBR> adayı süperrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
HAZİRAN ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

papatyammm............................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ......................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
TEMMUZ <NOBR target="blank">ANNE</NOBR> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi <NOBR target="blank">süperrrrrrrrr</NOBR>) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül.............................30 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
AĞUSTOS ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Gülyüzlüm................................ Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
EYLÜL ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 <NOBR>Eylül</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
yıldız_azeri ............................... Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
EKİM ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Lara74.......................................31 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
KASIM ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Mavişim............................17 <NOBR>Kasım</NOBR> (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:
Ayşegül87........................29 Kasım (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
ARALIK ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

faran............ 5 Aralık (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
Bir Melek Diliyorum .......29 Aralık(Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

:leylek2011 ANNE ADAYLARI:leylek
erkek%20bebek.gif
OCAK ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Berıa........................... Ocak (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrr):nazar:

selam kızlar nasılsınız

sizleri çok özlüyorum, eski sohbetlerimizi çok özlüyorum.
arada küçücük bir fırsat bulduğum gibi buraya koşuyorum ama sizleri göremiyorum :(

sevgiyle kalın hepinizi öpüyorum...

doğumu yaklaşan canlarımı rabbim bir avazda kurtarsın ve bekleyen canlarıma da rabbim bir an önce meleklerini göndersin inşallahhhhh...

canım seninde az kalmış hadi hayırlısı...rabbbim herşeyi gönlüne göre versin...benim çatı muayenem 36. haftada yapıldı..bazıları çok abartıyor...sanıldığı kadar zor değil...korkulcak bişey yok yani..sen gönlünü ferah tut

aslıgökçe canım gözünaydın kızın dogmus Allah ım uzun ömürler versın nazarlardan saklasın
aslı gökçe selzeh kızlar maaşallah bebeklerinize ayyy çok sevimiler :nazar:tontişlerrrrrrrrr yerimm sizi bennnn:nazar: Allahım sağlıklı huzurlu bir ömür ver şu melekleree Amin!

maaşallah geldi çattı eminecim sende fotosunu koyarsın yakında yiğenimizin Allahım kolay bir doğum versin canım Amin! :)

selam kızlar nasılsınız

arada küçücük bir fırsat bulduğum gibi buraya koşuyorum ama sizleri göremiyorum :(

doğumu yaklaşan canlarımı rabbim bir avazda kurtarsın ve bekleyen canlarıma da rabbim bir an önce meleklerini göndersin inşallahhhhh...

canım mrsmcim evet burası hep tenha artık inşallah canlanır eski günlerimize döneriz :) aminn inşallahh dileklerin için bende seni ve Ela hanımı öptüm :D

selam kızlar nasılsınız

canım bende özledim yaaaa, bugün biraz giriş yapabildim 16 dan sonra ama kimseler yoktu yine mesai bitimine kadar bekledim...
bende cok öpüyorum Ela bebegimizide sen kokla benim yerime... :)

uff kızlar aslında hepimiz giriyoruz bi ara ama kimse kimseye denk gelemiyo ya nerde bizim o sohbetler
buarada lütfen birbirimize dua edelim arkadaşlar aklımıza geldikçe hamişler kolay doğum inşallah bekleyenlerde en tez ve hayırlı şekilde hamiş olsun inşallah

canım seninde az kalmış hadi hayırlısı...rabbbim herşeyi gönlüne göre versin...benim çatı muayenem 36. haftada yapıldı..bazıları çok abartıyor...sanıldığı kadar zor değil...korkulcak bişey yok yani..sen gönlünü ferah tut

tama cnm çok saol güzel duan içinde inşallah bi avazda kurtuluruz kolaycacık sağlıklı bi şekilde normal doğar inşaallah bebeğim bende haftaya gidicem bakalılm ne dicek doktor en başta beynimizi rahat tutmalıyız Rabbim kuluna çekemeyeceği yükü vermez kolaycacık geçicek inş:)dua ile tabi

yaklasti günlerimiz ben drun dedigine göre 2 gün snra dogurmam gerekiyo ama yok benimki 40. haftayi gececek gibi tikkk yok valla :D
selam kızlar nasılsınız

aminnnn cnm, evt eskisi gibi degil artik kendimize gelelim aaaa toplasalim yinee:D
uff kızlar aslında hepimiz giriyoruz bi ara ama kimse kimseye denk gelemiyo ya nerde bizim o sohbetler
buarada lütfen birbirimize dua edelim arkadaşlar aklımıza geldikçe hamişler kolay doğum inşallah bekleyenlerde en tez ve hayırlı şekilde hamiş olsun inşallah

heee ya denk gelmiyo aminnn rabbim hepimize kolay dogumlar nasip etsin insallah

Geri