Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

kızlar bu arada aranızda kan uyuşmazlığı olanınız varmı...bu hafta 28. haftamdayım ve kan uyuşmazlığı iğnesi yapılacak nerede nasıl yapıldığı hakkında bilgi verirseniz sevinirim...sağlık ocakların yapılmıyormuş sanırım eczanede bize doğum servisinde yapılıyor dedi galiba birde kalçadan yapılıyormuş

kızlar bu arada aranızda kan uyuşmazlığı olanınız varmı...bu hafta 28. haftamdayım ve kan uyuşmazlığı iğnesi yapılacak nerede nasıl yapıldığı hakkında bilgi verirseniz sevinirim...sağlık ocakların yapılmıyormuş sanırım eczanede bize doğum servisinde yapılıyor dedi galiba birde kalçadan yapılıyormuş

canım seni drun söylemedimi benim yengemde oldu ama nerde ne zaman oldu hiç sormadım gülüm

izgilimmm minik kuşumm benimm bende dün seni düşündüm gelmedin diye izgiim bitanemm üzülmüyorumda yine tam rahat olamıyorum bide keseyi görsemm biraz olsun rahatlıycam senin melekte kocaman olmuş nasıl bakalım iyilermi minik mercimeğimiz
inş bebişim bu sefer bana sımsıkı tutunur bitanem duarını eksik etme üstümden çokkk seviyorum seni çoköpüyorum kuşumm benimm dünkü heycanımı anlatamam saatler geçmedi birtürlü ama sizin duarınızla sakinleştirdim kendimi iyiki varsınız meleğim
uuyyyy datluların datlusuuuuuu en taze körpecik minicik yeni hamişimiz...sen bize o doktorun adresini ver bak biz onun değerlerini nasıl düşürüyoruz hııııhhh pis doktor...
canım keseyi bu değerlerle artık görebilirsin sanırım kese 1500 ve 2000 olunca görünüyor ayyyy kese dedinde bizim ufaklığın kesesini ilk gördüğüm an aklıma geldi 3.4 mm di nokta kadarcık yani
sende göreceksin annesii o noktacık büyüyecek büyüyecek kocaman olacak geceleri tekmeleri seni uyutmayacak hele o mide yanmaları yokmuuuu yada pardon mide tutuşmaları diyeyim bir elinde şurup bir elinde maden suyu ortalıkta dolaşacaksın
ama olsun hepsi çok güzel Rabbim herkese nasip etsin bu duyguyu kimsenin kucağını boş bırakmasın
dualarım her zaman sizinle gülüm

canım seni drun söylemedimi benim yengemde oldu ama nerde ne zaman oldu hiç sormadım gülüm
canım doktora 2 hafta önce gitmiştim o zaman yazdı reçeteye 2 hafta sonra yaplılacak dedi bende ayrı ayrı sormadım...alt tarafı bir iğne sağlık ocağında yaptırırım diyordum kiii bizim kazın ayağı öyle değilmiş
doktorum eczanede bu iğne bulunmaz özel olarak gelir demişti gerçektende öylemiş 1 haftayı buldu iğneyi getirttirmemiz(bu kelime yanlışmı oldu ne) neyse zar zor geldi iğne eczacı demezmi doğum servisinde oluyor bu iğne benim tüm hayallerim cup suya oysa düşlerim başkaydı birden bire yarım kaldı...sağlık ocağındaki adını bile bilmediğim canım sarışın hemşiremin eli çok çok hafifti hemencik ona vurdurup gelecektim
ayyyy olayı amma abarttım heeee neyse büyük ihtimalle yarın vurduracağım iğneleri sonra gelir buraya maceramı yazarım :cah:

uuyyyy datluların datlusuuuuuu en taze körpecik minicik yeni hamişimiz...sen bize o doktorun adresini ver bak biz onun değerlerini nasıl düşürüyoruz hııııhhh pis doktor...
canım keseyi bu değerlerle artık görebilirsin sanırım kese 1500 ve 2000 olunca görünüyor ayyyy kese dedinde bizim ufaklığın kesesini ilk gördüğüm an aklıma geldi 3.4 mm di nokta kadarcık yani
sende göreceksin annesii o noktacık büyüyecek büyüyecek kocaman olacak geceleri tekmeleri seni uyutmayacak hele o mide yanmaları yokmuuuu yada pardon mide tutuşmaları diyeyim bir elinde şurup bir elinde maden suyu ortalıkta dolaşacaksın
ama olsun hepsi çok güzel Rabbim herkese nasip etsin bu duyguyu kimsenin kucağını boş bırakmasın
dualarım her zaman sizinle gülüm

canımm benim yaaa ağlattın kıss beniii inşş bitanemm çok güzel anlattın sen benim canım yaa valla odr ben nasıl dövmedim bana diyoki okadarda düşük diğil aklımı yiycektim ağlayarak geldim eve kızlar söylemese dahada harap edeecem kendimi varlığız benim için bir ödüll gülümmm benimm
ben zaten miğdemeden yanmalara başladım canım çok yanıyo ama ona bile çok mutlu oluyorumm bitanemm allahım hepimizin meleğini korusun sağlıcakla kucağimıza versin meleklerimizi rabbim bu duyguları bütün isteyenlere versinn
insan bu duyguları herkes yaşasın istiyo sılama lalezarıma dua ediyorum listeye bakıp bakp dua ediyorumm rabbim herkese versin inşş

Geri