Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

mrs.m cnm sana bişi sorcam ya çatı muayenesi yapılmışmıydı snein benm önceki gün yapıldı inanılmaz acı vericiydi ya çok fena hatırlamak istemiyorum gerçi Rabbim kolaylığını veriyo ama neysee:)
çatın dar dedi ama illa sezeryan demedi eve geldiğimde kanama olmuştu bunun normal olduğunu biliyorumda 2 gündürde kahve rengi lekelenme var geçemdi akıntı gibi geliyo bu normalmi cnm

merhaba tatlım evet bana da çatı muayenesi yapılmıştı...sana katılıyorum berbat bir şeydi :((( gözlerimden yaşlar akmıştı. yani hamileliğim boyunca yaşadığım en acı şeydi. bana iyi demişti, yani normal doğuma uygun demişti ama kısmet olmadı tabi.
muayene sonrası doktor kanama olabilir tedirgin olma demişti, sebebi elle muayene yapması canım. geçer merak etme canım. zaten kontrollerin sıklaşmıştır, dr una sorarsın ama hiç tedirgin olma. o kahverengi lekelenme muayene sonrası olan kanamanın son kalıntıları...
hadi sona yaklaşıyorsun canım benim, allah bir avazda kurtarsın, sağlıcakla oğluna kavuş inşallahhhhh. hayırlı doğumlar canım.

günaydın kızlar.çok çok üzülerek bu sabah malesef kırmızı kartı yedim.artık doktora gitmeyi düşünüyoruz.yalnız eşimde baktırmak istiyor kendine.bunun için hangi bölüme gidiliyor ne için dememiz gerekiyor.eşi bu şekilde gidenler bana yardımcı olabilir mi.

tatlım siz önce karı-koca kadın doğum uzmanına gideceksiniz. doktor sizi yönlendirecek. eşin için sperm testi yapılacak. ya hastanede ya da özel merkezlerde oluyor.
allah yardımcınız olsun inşallah.

etmezmiyimm meleğimm herzaman ediyorum seni çokiyi anlıyorumm sende bize dua et teyzesi pazartesi görelim bebişimi

inş mevlam tez vakittee versinn bütün isteyenlere ve sana çok öpüyorum herzaman duamda olucaksın[/QUO

ederim tabi teyzesinin mercimeği o.inşallah görürsün pazartesi.sende güzel haberlerle dönersin.

tatlım siz önce karı-koca kadın doğum uzmanına gideceksiniz. doktor sizi yönlendirecek. eşin için sperm testi yapılacak. ya hastanede ya da özel merkezlerde oluyor.
allah yardımcınız olsun inşallah.

yani oda benle kadın doğuma gelecek yanlış anlamadım değilmi.yada o ayrı olarak direk ürolojiye gidip söylese olurmu.

Geri