Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

günaydın canlarım benim.hepinizin önce kandili mübarek olsun,daha sonra da sevdiklerinizle sevgililer gününüz kutlu olsun :D bu iki güzel günün hürmetine biz hamile olmayı bekleyen adaylara küçük bir sevgili gönderir ALLAH inşallah.Dularımızda birbirimizi unutmayalım.

Canlarim oncelikle sizlerin ve tum musluman aleminin kandilini kutluyorum.. Allahim bu mubarek gunde ona acilan elleri bos cevirmesin ve evlat hasreti ile yanip tutusan butun musluman kardeslerime saglikli evlatlar nasip etsin insallah.

Bugun bizim icinde cok ozel birgun cunku ilk defa echoya gittik ve Allahima sonsuz sukurler olsun ki bebegimizin kalp atislarini duyduk ve doktor gayet saglikli oldugunu soyledi.. Tam 7 haftalik olmusuz.. Allahim sorunsuz bir sekilde bana ve butun hamile arkadaslarima bebeklerimizi kucagimiza almayi nasip eder insallah.

Dualarim hep hepimiz icin guzel kalpli arkadaslarim.. Her zaman yuregimde ve dualarimdasiniz.. Hepinizi cok cok seviyorum ve tekrar cumlemizin Mevlid Kandili mubarek olsun..

Sevgiler

Bu arada bugun Aysegul arkadasimda tekrar kontrole gidecekti gelince hemen buraya yaz demistim ama halen yazmamis insallah ondada hersey yolundadir ne olur bugun hepimiz bir birimiz icin dua edelim..Ben inaniyorum ki gunu geldiginde dualarimiz teker teker kabul olacak.. Hepimizde teker teker bebeklerimizi kucaklarimiza alacagiz..

herkesin kandilii mübarek olsun bugün en güzel günlerden biri mirac kandili peygamber efendimizin dogdugu gün tüm müslüman alemin kandili ve siz melek arkadaslarimin kandili mübarek olsun bugün edilen dualar kardeslerimin bebek dulari olmak üzere allahim insallah kabul eder allaha emanet olun arkadaslar

kızlar herkesin kandili mubarek olsun bu mubarek gunde duaların sorusuz sualsız kabul oldugu günde dualarınızda unutulmamak dilegiyle dualarda bulusmak dılegıyle

:ebebek:REGL ZAMANI GEÇEN
ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:ebebek:

:bebem:BEKLENEN REGL TARİHLERİMİZİN LİSTESİ:bebem:

Dilara1.....................................17 Şubat
Lalezar.................................... 21 Şubat
Ranagül.................................... 12 Mart
pirenses.....................................12mart
Şimall....................................... 13 Mart
Hazan.......................................14 Mart
2010 ANNE ADAYLARI :leylek
bebisim

erkek%20bebek.gif
HAZİRAN ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
TEMMUZ <NOBR target="blank">ANNE</NOBR> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi <NOBR target="blank">süperrrrrrrrr</NOBR>) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül.............................30 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
AĞUSTOS ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Gülyüzlüm................................ Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
EYLÜL ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 <NOBR>Eylül</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
yıldız_azeri ............................... Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
EKİM ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Lara74.......................................31 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
KASIM ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Mavişim............................17 <NOBR>Kasım</NOBR> (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:
Ayşegül87........................29 Kasım (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
ARALIK ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

faran............ 5 Aralık (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
Bir Melek Diliyorum .......29 Aralık(Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

:leylek2011 ANNE ADAYLARI:leylek
erkek%20bebek.gif
OCAK ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Berıa........................... Ocak (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrr):nazar:
Ayşegüüll......................Ocak (anne adayı süperrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
[/QUOTE]

([/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE]
kızlar duzenleyın yapamadım

Arkadaşlar bende mübarek kandilinizi en içten dileklerimle kutluyorum. Birbirimize bol bol dua edelim inşallah. Müslümanın müslümana ettiği dua kendi kendimiz için ettiğimizden daha geçerliymiş. Tekrar kandiliniz mübarek olsun

Geri