Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

merhaba hanımlar bu gün kontrole gittim şans yumoşum hemen büyümüş bu geceye ovitrelle çatlama iğnesi verdi vurulup bekliyeceğiz nasip olursa cuma günüde saat 11de aşılama yapılacak dualarınıza çok ihtiyacım var..

canımmmmm çok gelemiyorum seni merak etmiştim.
ne güzel büyümüş işte maşallahhhhhhh inşallah rabbim sizinle olsun tatlım

ayyy kıyamam yavrum yaa çok şükür atlatmışınız allaha emanet olun
Cok sükür atlattik kurabiyem yaa.Bi tutturdular niye dönmüyor diye...Ayiptir söylemesi bizim boncuk biraz tombik:diyet: ondan dönmüyor daha,tembelliginden.Bizim tahminimiz böyleydi zaten ortopedik Dr da öyle dedi.Cocuk Dr u takti kizima.Daha ayin 18. 5 ayini tamamladi.Sizin melekler ilk ne zaman dönmeye basladi kizlar?Benim fistik simdiye kadar sadece bir kez bayramda sirt üstünden karin üstüne döndü...

merhaba hanımlar bu gün kontrole gittim şans yumoşum hemen büyümüş bu geceye ovitrelle çatlama iğnesi verdi vurulup bekliyeceğiz nasip olursa cuma günüde saat 11de aşılama yapılacak dualarınıza çok ihtiyacım var..
Ayy cok heyecanlandim bitanem yaa...Demek yumos büyümüs,masallah:nazar:Asilamanda hayirli güne denk gelmis,ne güzel,insallah hayirlisiyla muradiniza erersiniz melegin gelir gülüm.Cuma günü o saatlerde dualarimla yaninda olacagimdan hic süphen olmasin canim...Allah a emanet ol...

canımmmmm çok gelemiyorum seni merak etmiştim.
ne güzel büyümüş işte maşallahhhhhhh inşallah rabbim sizinle olsun tatlım
olsun mrsmcim biliyorum yanımda olduğunuzu Elamda sende :kiss:inşallah güzel haberlerle gelirim hep size canım sağol :kiss:

Cok sükür atlattik kurabiyem yaa.Bi tutturdular niye dönmüyor diye...Ayiptir söylemesi bizim boncuk biraz tombik:diyet: ondan dönmüyor daha,tembelliginden.Bizim tahminimiz böyleydi zaten ortopedik Dr da öyle dedi.Cocuk Dr u takti kizima.Daha ayin 18. 5 ayini tamamladi.Sizin melekler ilk ne zaman dönmeye basladi kizlar?Benim fistik simdiye kadar sadece bir kez bayramda sirt üstünden karin üstüne döndü...
oyy yerim ben o kuzucuğuuuuuu döncek doktoyyyy dese konuşabilse yahat bıyakın beni döneyim yaa diycek hahaha ama doktorumuz pimpirik sanırım :D
Ayy cok heyecanlandim bitanem yaa...Demek yumos büyümüs,masallah:nazar:Asilamanda hayirli güne denk gelmis,ne güzel,insallah hayirlisiyla muradiniza erersiniz melegin gelir gülüm.Cuma günü o saatlerde dualarimla yaninda olacagimdan hic süphen olmasin canim...Allah a emanet ol...
Allah razı olsun canım inşallah dualarınızla mübarek günde bebeğim oluşur ve günden güne annesine tutunmaya hazırlanır inşallah :bebeğim:

Herkese merhaba
29 Kasım salı günü minik Elam 1 yaşına girdi...çooookkk muhteşem ve heyecan dolu bir duygu. Bunu yazarken bile gözlerimden yaşlar iniyor.

Çünkü ben de bebiş için epey bekleyenlerdenim. Burada ne kadar çok anım var. Hamile miyim yine regl oldum sorularını ve üzüntülerimi aylarca benimle paylaşan her arkadaşıma ve dostuma sonsuz teşekkürler. Bu site çok sağlam...sırtını çok rahat yaslayabilirsin. Herkeste aynı sorun olduğu için bizi bizden başkası asla anlayamaz, hele ki gerçek hayatta bunların neredeyse hiçbirini paylaşamayız. Buradaki destek gerçekten muhteşem.

Rabbime sonsuz şükürler olsun ki bana meleğimi gönderdi , sağlıkla dünyaya geldi maşallah ve yine şükürler olsun ki yaşına girdi. İnşallah güzel günlerini göstermeye devam eder ve inşallah babasıyla beraber kızımızın okula gittiğini, evlendiğini ve çocuk sahibi olduğunu da görürüz.

Meleğini bekleyenlere çok dua ediyorum, inşallah allah size de nasip etsin. İnşallah siz de bu güzel günlere tanık olun.

Hepinizi öpüyorum sevgiler...

Herkese merhaba
29 Kasım salı günü minik Elam 1 yaşına girdi...çooookkk muhteşem ve heyecan dolu bir duygu. Bunu yazarken bile gözlerimden yaşlar iniyor.

Çünkü ben de bebiş için epey bekleyenlerdenim. Burada ne kadar çok anım var. Hamile miyim yine regl oldum sorularını ve üzüntülerimi aylarca benimle paylaşan her arkadaşıma ve dostuma sonsuz teşekkürler. Bu site çok sağlam...sırtını çok rahat yaslayabilirsin. Herkeste aynı sorun olduğu için bizi bizden başkası asla anlayamaz, hele ki gerçek hayatta bunların neredeyse hiçbirini paylaşamayız. Buradaki destek gerçekten muhteşem.

Rabbime sonsuz şükürler olsun ki bana meleğimi gönderdi , sağlıkla dünyaya geldi maşallah ve yine şükürler olsun ki yaşına girdi. İnşallah güzel günlerini göstermeye devam eder ve inşallah babasıyla beraber kızımızın okula gittiğini, evlendiğini ve çocuk sahibi olduğunu da görürüz.

Meleğini bekleyenlere çok dua ediyorum, inşallah allah size de nasip etsin. İnşallah siz de bu güzel günlere tanık olun.

​Yasiniz hayirli ugurlu mutlu gecsin insallah.... hadi bakalim gelin oldugu gunleride goruruz insallah:)

Bismillahirrahmanirrahim.

Allâhü lē ilēhe illē hüvel hayyul kayyûm. Lē te'huzühû sinetüv-ve lē nevm. Lehû mē fis-semēvēti vemē fil ard. Menzellezî yeşfeu indehû illē biiznih. yağlemü mē beyne eydîhim vemē [k]halfehüm velē yühîtûne bişey'im-min ilmihî illē bimē şē'. Vesia kürsiyyu hüssemēvēti vel ard. Velē yeûdühû hifzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm

canim bitanem senin icin tek elimden gelen dua etmek... insallah bu kadar dua ile Allah seni bos cevirmicek bu ay:) hep aklimdasin yazmasam bile

Ohh ohhhh canım benim yumoşlar büyümüş hadi bakalım, şimdi işin büyüğü babada, inş. çok hızlı çıkarlar ve içlerinden bir tane uyanık yumoşunu yakalar, büyür büyür göbüşünde :D

Herkese merhaba

Canım diğer tarafa da yazdım, birde burdan tebrik edeyim güzel kızımızın Ela'mızın doğum gününü bir kez daha kutluyorum... :)

Herkese merhaba

canım ya cok duygulandım ne kadar guzel seyler bunlar elanın yası uzun ömrü bereketlı olsun ınş hep bırlıkte uzuuuuuuuuuuuuuuunnnnn yıllar yasayın ınş

dualarım senınle sılamcım inş önce ben sonra sen guzel haberler verereksın cuma gunu asılama saatınde dualrının cabuk kabul oldugu bı arkdasın yada annen kım varsa haber et meryem suresi okusunlar

Geri