Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

kızlar benide ağustos anne adayı olarak eklermisiniz ve hamiş melek logosundanda istiyorum onun için 1 sene bekledim allahım sonunda gönderdi meleğimi

lovelycim gebelik testinde ikinciyi görmüşsün tebrikler canım ama sen yinede bi kan testi yaptırki doktorun beta hcgne baksın normal düzeydemi onu kontrol etsin çünkü iğne oldum demiştin kanda yaptırarak yinede emin ol bence tebrikler canım şimdiden ben seni listeye ekliyorum hamiş melek için sadmine msj at o yapıo düzeltmeyi

:Laie_23:Regl Zamani Geçen Arkadaşlarımızın listesi:Laie_23:
Ranagül.............................21 Ağustos

:yumurta:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi:yumurta:

Cozy...................................24 Ağustos
fikrimin ince gülü..............24 Ağustos
betül_betül..........................30 Ağustos
Dentnurse.......................... 1 Eylül
Sabırsızım..........................1 Eylül
yıldız_azeri........................2 Eylül
sılam_nisa ....................... 2 Eylül
Lalezar...............................4 Eylül
Ecce ..................................10 Eylül
Lara...................................13 Eylül
Şimall................................13 Eylül
ayşegül..............................14 eylül
polyana28 ...................... 19 Eylül
pirenses.............................20 Eylül
<V>
<V></V>2010 ANNE ADAYLARI <V></V>bebisim

OCAK ANNE ADAYLARI
ebruaker ................................ 2-3 ocak (Anne adayı süperrrrrrr) :nazar:
Kelebeğim ................................... ocak (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
chatlak .................................. 11 ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
burcums ................................ 20 ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
biza ....................................... 22 ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
umutsuz_reyhan ................. 29 ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Esila .......................................... ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

Şubat ANNE ADAYLARI
niisam ..................................... 7 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Selzeh .................................... 20 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:

MART ANNE ADAYLARI
Ruzgarim ................................ 4 Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
ayselalper .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
yns_ysmn .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
meryem214434 .......................... Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

Nisan ANNE ADAYLARI
mrs.m. .................................. 6 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
aslıgökçe ........................... 27 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->gızemlıkıs .............................. Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

Mayıs ANNE ADAYLARI
Mimozaçiçeği ........................... Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:<!-- google_ad_section_end -->
daffodil..................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><?xml:namespace prefix = o /><o:p></o:p>
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr)<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --> :nazar:

HAZİRAN ANNE ADAYLARI
papatyammm....................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ....................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

TEMMUZ ANNE ADAYLARI
Bilgemelek ......................... 06 Temmuz</V>(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi süperrrrrrrrr) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->Sammy_haa.........................29 Temmuz(Anne adayı süperrrrrrrrr)<!-- google_ad_section_end --> :nazar:

AĞUSTOS ANNE ADAYLARI<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->
Denizcim ..............................15 Ağustos(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
<!-- google_ad_section_end -->Lovely ..................................25 Ağustos(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
<!-- google_ad_section_end -->

Son düzenleme:
evet canım yeni üye oldum.kısaca kendimden bahsediyim sizlere 27 yaşındayım 2 yıl oldu evleneli.olsun artık bizimde bebişimiz dedik fakat isteyince hemen olmuyormus malesef .6 ay oldu korunmayı bırakalı ama ben sabırsızlasıyorum artık biran önce olsun istiyorum.

:Laie_23:Regl Zamani Geçen Arkadaşlarımızın listesi:Laie_23:
Ranagül.............................21 Ağustos

:yumurta:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi:yumurta:

Cozy...................................24 Ağustos
fikrimin ince gülü..............24 Ağustos
betül_betül..........................30 Ağustos
Dentnurse.......................... 1 Eylül
Sabırsızım..........................1 Eylül
yıldız_azeri........................2 Eylül
sılam_nisa ....................... 2 Eylül
Lalezar...............................4 Eylül
şirinsu.................................5 Eylül
Ecce ..................................10 Eylül
Lara...................................13 Eylül
Şimall................................13 Eylül
ayşegül..............................14 eylül
polyana28 ...................... 19 Eylül
pirenses.............................20 Eylül
<V>
<V></V>2010 ANNE ADAYLARI <V></V>bebisim

OCAK ANNE ADAYLARI
ebruaker ................................ 2-3 ocak (Anne adayı süperrrrrrr) :nazar:
Kelebeğim ................................... ocak (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
chatlak .................................. 11 ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
burcums ................................ 20 ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
biza ....................................... 22 ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
umutsuz_reyhan ................. 29 ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Esila .......................................... ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

Şubat ANNE ADAYLARI
niisam ..................................... 7 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Selzeh .................................... 20 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:

MART ANNE ADAYLARI
Ruzgarim ................................ 4 Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
ayselalper .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
yns_ysmn .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
meryem214434 .......................... Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

Nisan ANNE ADAYLARI
mrs.m. .................................. 6 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
aslıgökçe ........................... 27 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->gızemlıkıs .............................. Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

Mayıs ANNE ADAYLARI
Mimozaçiçeği ........................... Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:<!-- google_ad_section_end -->
daffodil..................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><?xml:namespace prefix = o /><o:p></o:p>
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr)<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --> :nazar:

HAZİRAN ANNE ADAYLARI
papatyammm....................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ....................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

TEMMUZ ANNE ADAYLARI
Bilgemelek ......................... 06 Temmuz</V>(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi süperrrrrrrrr) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->Sammy_haa.........................29 Temmuz(Anne adayı süperrrrrrrrr)<!-- google_ad_section_end --> :nazar:

AĞUSTOS ANNE ADAYLARI<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->
Denizcim ..............................15 Ağustos(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
<!-- google_ad_section_end -->Lovely ..................................25 Ağustos(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
<!-- google_ad_section_end -->

evet canım yeni üye oldum.kısaca kendimden bahsediyim sizlere 27 yaşındayım 2 yıl oldu evleneli.olsun artık bizimde bebişimiz dedik fakat isteyince hemen olmuyormus malesef .6 ay oldu korunmayı bırakalı ama ben sabırsızlasıyorum artık biran önce olsun istiyorum.
umarım sende bir an önce bebişine kavuşursun bende evlendikten 3 4 ay sonra korunmayı bırakmıştım 8 ay bekledikten sonra bebişim geldi göbüşüme kondu
bide ilaçla korunmaydı benimki bidaha kesinlikle ilaç almıycam şiştikçe şiştim zaten iyice kilo aldım neyse şu an hiç bişi gözümde değil melişim sağlıklı olsun yeter umarım seninde dileklerin kabul olur canım en güzeli hamiş olmak için gün aşırı ilişki ve beyindeki rahatlık stres varsa olmuyo emin ol

Geri