Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

doktor sana zayıflaman gerektiğini söyledimi.bende evlendikten sonra 12 kilo aldım.eger kilo vermezsen seker hastalığına yakalanırsın dedi.bu ay için ilaç vermedi suanda yumurtalıkların yumurtama zamanına geliyo buay deneyin olmazsa sana seker hastalarının kulladığı bir ilaç vericem dedi yumurlalıklar kalitesini arttırıyormus sen kullandimmi böyle birsey ondan sonramı kaldın hamiş

senin yazılarını okudum biraz önce sammy-ha sende pko hastasıymıssın aynı sıkıntı bendede var.
evet canım senin için yazmıştım zaten şimdi baştan anlaşalım pko bi hastalık değil eğer yumurtluyosan ve yumurtan çatlıyosa bu bi hastalık değildir çünküüü kadınların yüzde doksanı zaten pko hastası o yüzden bunu bi hastalık olarak görmicez sana tavsiyem sende böle düşün sil at kafandan çünkü kafaya taktıkça ruhsal bi çıkmazın içine girdiğini anlıycaksın bunun sonu psikolojik tedaviye kadar gider ben artık o raddeye gelmiştim eşim bi yandan hadi doktora git görümcelerim bi yandan doktora git tırlatmak üzereydim bi gün bi dellenmişim yeter be dedim hiç bi yere gitmiyorum ne olucaksa olsun be dedim hatta eşimle bu yüzden kavga ettik gitmicem diye neyse ben o ay doktora felan gitmedim ama eşimin arsızlığından yani çocuk istediğimizden felan değil gün aşırı ilişkiye girdik oda denk gelmiş işte bi gün alışverişten dönüyodum adet tarihim 1 gün geçmişti bi test aldım yaptım pozitif çıktı şaka gibi dimi

bana zayıfla dedi de zayıflayabilen kimmmm nerdeee ömrüm boyunca hiç kilo vermedim ben yemeden yapamadım zaten ama glukofaj kullandım bide folik asit kullandım onlarıda dellendiğim dönemde bıraktım zaten kullanmadım eşim soruyodu içiomusun diye heee içiyorum diyodum ama ilaç felan almıyodum anlıycan ben son anda delirmekten kurtuldum oda kafaya takmaktan bu iş için biraz gamsız olmak lazım en iyi ilaç bu

bu arada 7 hafta 6 günlük hamişim yarın 8inci haftya gircez yani 2 ay bitmiş olcak temmuzda öğrendim hamiş olduğumu

lovelycim gebelik testinde ikinciyi görmüşsün tebrikler canım ama sen yinede bi kan testi yaptırki doktorun beta hcgne baksın normal düzeydemi onu kontrol etsin çünkü iğne oldum demiştin kanda yaptırarak yinede emin ol bence tebrikler canım şimdiden ben seni listeye ekliyorum hamiş melek için sadmine msj at o yapıo düzeltmeyi
çok teşekkür edrim ama nasıl msj atıcam

Geri